PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2015-10-07
Kibicuj Polakom razem z firmą WIŚNIOWSKI
Na wspólne przeżywanie emocji związanych z meczem Biało-czerwonych zaprasza oficjalny Partner Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej - WIŚNIOWSKI.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie
Piłkarska reprezentacja Polski w najbliższy czwartek ma szanse przypieczętować awans na EURO 2016 we Francji. Od upragnionego awansu dzieli ich jedynie jedno zwycięstwo. Biało-czerwoni swój pierwszy mecz rozegrają 8 października w Glasgow ze Szkocją, a trzy dni później podejmą na PGE Narodowym w Warszawie reprezentację Irlandii.

Polacy już w czwartek mogą zapewnić sobie awans. Muszą jednak wygrać ze Szkocją i liczyć, że Irlandia nie pokona u siebie Niemców. Przed meczami ze Szkocją i Irlandią, Biało-czerwoni zajmują drugie miejsce w grupie D i znajdują się w komfortowej sytuacji, bo piłkarze nie muszą się oglądać na innych. Tylko katastrofa może im zabrać awans. Selekcjoner kadry oraz kibice liczą oczywiście na wysoką formę strzelecką Roberta Lewandowskiego. Na wspólne przeżywanie emocji związanych z meczem Biało-czerwonych zaprasza oficjalny Partner Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej - WIŚNIOWSKI, renomowany producent m.in. bram, drzwi i ogrodzeń.

Transmisja meczu Szkocja - Polska w czwartek 8 października o godzinie 20.45. Zapraszamy!WIŚNIOWSKI jest czołowym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. To firma w całości oparta na polskim kapitale. Od wielu lat tworzy swoje produkty z pasją, w oparciu o najwyższą jakość surowców, połączoną z ciągłym dostosowaniem się do potrzeb klienta.

źródło: Wiśniowski