PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2015-10-13
Jesienna promocja w firmie Hörmann
Ciepłe bramy garażowe i drzwi wejściowe - firma Hörmann oferuje do 30 listopada w specjalnej jesiennej promocji.

HÖRMANN Polska Sp. z o.o.
ul. Otwarta 1
62-052 Komorniki

tel. 61 819 73 00
fax 61 810 75 75
info@hormann.pl
www.hormann.pl

» więcej o firmie

Kiedy jesienne chłody przypominają o zbliżającej się zimie, myślimy o tym jak  najwięcej ciepła zatrzymać w naszych domach. Na pewno pomogą w tym energooszczędne drzwi wejściowe i bramy garażowe. Dlatego firma Hörmann ciepłe drzwi i bramy oferuje teraz w specjalnej jesiennej promocji. Do 30 listopada kupić  je można z rabatem 5%.

Promocja obejmuje bramy LPU 40 w kolorze brązowym i antracytowym, a także w okleinach  Decograin oraz stalowe drzwi ThermoPro i ThermoPlus we wszystkich dostępnych wzorach  i kolorach.

Segmentowe bramy garażowe LPU 40

Bramy LPU 40 zbudowane są z wypełnionych szczelnie pianką poliuretanową stalowych segmentów o grubości 42 mm i wyposażone w wysokiej jakości uszczelki między segmentami bramy oraz między segmentami a ościeżnicą. Dzięki temu współczynnik przenikania ciepła  U bramy o powierzchni 10 m2 wynosi 1,3 W/(m2K).

Atutem bram LPU 40 jest także ich estetyka, bogata paleta wzorów. Firma oferuje wiele ciekawych przetłoczeń blatu bramy. Dostępne w promocji bramy oferowane są w kolorze brązowym RAL 8028, modnym kolorze antracytowym RAL 7016 i w 6 okleinach foliowych Decograin: pięciu drewnopodobnych oraz Titan Metallic CH 703.


Stalowe drzwi ThermoPro i ThermoPlus

Energooszczędność oraz ciekawe wzornictwo to także cechy drzwi ThermoPro i ThermoPlus. Ich stalowe płyty, o grubości 46 i 65 mm, z przegrodą termiczną na całej powierzchni wypełnione są pianką poliuretanową. Aluminiowe ościeżnice również posiadają przegrodę termiczną. Dzięki takiej konstrukcji współczynnik przenikania ciepła drzwi ThermoPro może wynosić 1,1 W/(m2K), a drzwi ThermoPlus nawet 0,87  W/(m2K). Standardowo wyposażone  w bezpieczne wielopunktowe ryglowanie drzwi te stanowią też pewną ochronę przed nieproszonymi gośćmi.

Decydując się na zakup oferowanych w promocji przez firmę Hörmann energooszczędnych drzwi, możemy wybierać spośród 12 wzorów drzwi ThermoPro i ośmiu wzorów drzwi ThermoPlus. Dostępne są one w 16 kolorach i w 5 okleinach foliowych: czterech drewnopodobnych oraz Titan Metallic CH 703.

Bogata paleta kolorów i oklein objętych promocją drzwi wejściowych pozwala na dopasowanie ich do bramy garażowej, tak aby tworzyły one razem komplet i harmonijnie komponowały się  z elewacją budynku.

Oferowane w promocji energooszczędne drzwi wejściowe i bramy garażowe firmy Hörmann mogą stworzyć estetyczny komplet. (Promocja nie obejmuje bocznych i górnych naświetli  do drzwi).Grupa Hörmann  jest największym w Europie producentem bram i drzwi. Od momentu założenia przedsiębiorstwa w 1935 roku wyprodukowano i sprzedano na całym świecie ponad 15 milionów bram. W 24 wyspecjalizowanych zakładach w Europie, Ameryce Północnej i Azji ponad 6000 osób pracuje nad rozwojem i produkcją najwyższej jakości bram, drzwi, ościeżnic i napędów. Główną siedzibą grupy Hörmann jest małe miasteczko Steinhagen w Westfalii. Pozostające nadal w rękach jednej rodziny  przedsiębiorstwo wygenerowało w ubiegłym roku obroty w wysokości ponad miliarda euro. Firma posiada ponad 80 własnych punktów dystrybucyjnych i wiele setek parterów handlowych w  ponad 30 państwach na całym świecie.

źródło: Hörmann