PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2015-10-16
Produkty Wiśniowski zagoszczą na targach Batimat w Paryżu!
Na tegorocznej wystawie oprócz sprawdzonych i cenionych produktów marki Wiśniowski, zaprezentowane zostaną najnowsze propozycje ...

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Już niebawem kolejna edycja Międzynarodowych Targów Budowlanych Batimat 2015, które odbywają się w Podparyskim Parku Ekspozycyjnym Paris-Nord Villepinte.. Na tej jednej z największych w Europie wystaw nie może zabraknąć także stoiska firmy Wiśniowski.

Odbywające się w dniach 2-6 listopada międzynarodowe targi budownictwa Batimat to spotkanie branży budowlanej, które ma na celu pozyskanie partnerów biznesowych oraz zapoznanie się z najnowszymi produktami i rozwiązaniami z sektora. Są one doskonałą okazją dla wystawców do zaprezentowania obszernej oferty swoich produktów, ale przede wszystkim do wymiany informacji i zgłębiania bieżących tematów istotnych dla branży.

Na tegorocznej wystawie oprócz sprawdzonych i cenionych produktów marki Wiśniowski, zaprezentowane zostaną najnowsze propozycje do nowoczesnego domu. Możemy zagwarantować, że produkty te będą urzekać nowoczesnym designem, a także unikalnymi rozwiązaniami zwiększającymi komfort użytkownika.

Zapraszamy na prezentację produktów firmy Wiśniowski, którą znajdą Państwo w hali 6 na stoisku oznaczonym numerem 177
WIŚNIOWSKI jest czołowym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. To firma w całości oparta na polskim kapitale. Od wielu lat tworzy swoje produkty z pasją, w oparciu o najwyższą jakość surowców, połączoną z ciągłym dostosowaniem się do potrzeb klienta.

źródło: Wiśniowski