PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2015-11-09
Kup promocyjny produkt marki WIŚNIOWSKI i wesprzyj domy dziecka
Trwa rewelacyjna promocja, dzięki której klienci firmy WIŚNIOWSKI mogą zakupić wysokiej jakości produkty w niezwykle atrakcyjnych cenach ...

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
marketing@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Trwa rewelacyjna promocja, dzięki której klienci firmy WIŚNIOWSKI mogą zakupić wysokiej jakości produkty w niezwykle atrakcyjnych cenach, a przy tym wesprzeć domy dziecka. Z zakupu każdego produktu objętego promocją, 100 zł zostanie przeznaczone na wyposażenie placówek opiekuńczo-wychowawczych. Promocja trwa tylko do końca listopada, więc nie zwlekaj!

Celem akcji SPEŁNIJ MARZENIE O BEZPIECZEŃSTWIE jest wyposażenie domów dziecka w produkty marki WIŚNIOWSKI. Teraz każdy klient firmy może mieć w tym swój udział, a dodatkowo kupić bramę, drzwi lub ogrodzenie w świetnych cenach. Wszystko po to, by zapewnić dzieciom bezpieczeństwo, którego potrzebują.

Najnowsza kampania kusi świetnymi cenami osoby zainteresowane kupnem bram, drzwi i ogrodzeń. Promocja obejmuje trzy wysokiej klasy produkty marki WIŚNIOWSKI, które mogą stanowić idealne ukoronowanie każdego nowoczesnego domu i posesji:

  1. brama garażowa UniTherm - super ciepła automatyczna brama garażowa z płaszczem o grubości 60 mm, za dopłatą jedynie 10% od ceny podstawowej

  2. Drzwi Aluminiowe CREO - piękno i funkcjonalność, z nowoczesnymi zawiasami ukrytymi w skrzydle

  3. Ogrodzenia posesyjne z kolekcji MODERN - ogrodzenia z wypełnieniem z blachy pełnej lub perforowanej z rabatem 10%, przyciągające uwagę prostym, minimalistycznym wzornictwem.

Pozostałe informacje i szczegóły akcji promocyjnej marki WIŚNIOWSKI są dostępne na stronie internetowej www.wisniowski.pl oraz w punktach handlowych na terenie całej Polski oferujących produkty firmy WIŚNIOWSKI.

SPEŁNIJ MARZENIE O BEZPIECZEŃSTWIE to przede wszystkim konkurs adresowany do wychowanków domów dziecka. Już 6 grudnia 2015 roku poznamy 10 laureatów, których firma Wiśniowski wyposaży w swoje produkty. Do końca listopada za pomocą aplikacji konkursowej na Facebookowej stronie marki WIŚNIOWSKI można oddawać głosy na ulubione prace:
https://www.facebook.com/WISNIOWSKI.GROUP/app_425042714278677.WIŚNIOWSKI jest czołowym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. To firma w całości oparta na polskim kapitale. Od wielu lat tworzy swoje produkty z pasją, w oparciu o najwyższą jakość surowców, połączoną z ciągłym dostosowaniem się do potrzeb klienta.

źródło: Wiśniowski