PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2015-12-02
WIŚNIOWSKI Kreatorem Budownictwa 2015
Firma WIŚNIOWSKI oraz jej właściciel i założyciel Andrzej Wiśniowski zostali wyróżnieni za innowacyjną wizję rozwoju budownictwa.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
marketing@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Firma WIŚNIOWSKI oraz jej właściciel i założyciel Andrzej Wiśniowski zostali wyróżnieni za innowacyjną wizję rozwoju budownictwa. Nagrodę Kreator Budownictwa 2015 przyznało Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów. Uroczysta gala wręczenia wyróżnień odbyła się 26 listopada w Pałacu Sobańskich w Warszawie.

Tytuł Kreator Budownictwa przyznawany jest firmom oraz przedsiębiorcom odznaczającym się szczególnym zaangażowaniem w rozwój budownictwa. Laureaci nagradzani są nie tylko za swoją aktywną postawę i efektywny sposób kierowania przedsiębiorstwem, ale także za jakość produktów, innowacyjne technologie oraz nowatorskie rozwiązania.


- Tytułem Kreator Budownictwa Roku pragniemy promować dobre praktyki, etyczne zachowania, ale także inspirować i motywować do dalszych działań - wyjaśniają organizatorzy projektu. W tym roku wyróżnienia przyznano już po raz piąty, a patronat nad wydarzeniem objęła Polska Izba Inżynierów Budownictwa. Wśród 25 nagrodzonych przedsiębiorstw znalazła się firma WIŚNIOWSKI. Tytuł Kreator Budownictwa powędrował także do jej właściciela i założyciela Andrzeja Wiśniowskiego.

- Od ponad 25 lat kreujemy trendy w architekturze, pokazujemy ścieżkę, jaką podążać może polskie budownictwo, by stać się przykładem dla wielu. Nie boimy się nowatorskich rozwiązań, odważnie eksperymentujemy i słuchamy głosu naszych klientów. Jak widać, te starania przynoszą wymierne efekty. Naszym znakiem rozpoznawczym stały się jakość, design i innowacja. To wyróżnienie jest potwierdzeniem tytułu lidera branży i zarazem zobowiązaniem do dalszego rozwoju. Dziękujemy - mówił Marcin Szostek, menedżer firmy WIŚNIOWSKI, reprezentujący firmę WIŚNIOWSKI.

 WIŚNIOWSKI jest czołowym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. To firma w całości oparta na polskim kapitale. Od wielu lat tworzy swoje produkty z pasją, w oparciu o najwyższą jakość surowców, połączoną z ciągłym dostosowaniem się do potrzeb klienta.

źródło: Wiśniowski