PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2015-12-02
Nowe centrum szkoleniowo-wystawiennicze firmy Hörmann
Po niemal dwóch latach budowy otwarto nowe centrum szkoleniowo-wystawiennicze firmy Hörmann, położone w Steinhagen.

HÖRMANN Polska Sp. z o.o.
ul. Otwarta 1
62-052 Komorniki

tel. 61 819 73 00
fax 61 810 75 75
info@hormann.pl
www.hormann.pl

» więcej o firmie
Po niemal dwóch latach budowy otwarto nowe centrum szkoleniowo- wystawiennicze firmy Hörmann. Położone w Steinhagen, w miejscu głównej siedziby przedsiębiorstwa, zajmuje ponad 6 000 m² powierzchni i stanowi największą ekspozycję produktów tego niemieckiego producenta. Dysponuje też miejscem do prowadzenia szkoleń i seminariów dla partnerów handlowych i pracowników.


Nowe centrum szkoleniowo-wystawienicze Forum Hörmann prezentuje szeroki
asortyment artykułów tego producenta bram i drzwi, zapewniając jednocześnie
miejsce do prowadzenia szkoleń, seminariów i konferencji.

Forum Hörmann ma stanowić centralną platformę dla producenta, jego wyrobów i partnerów handlowych. Na trzech kondygnacjach i ponad 2500 m² powierzchni wystawienniczej firma prezentuje świat swoich produktów: począwszy od bram garażowych i napędów, drzwi zewnętrznych, stalowych drzwi wielofunkcyjnych, systemów bram przemysłowych po technikę przeładunku.


W prawej części na parterze budynku zlokalizowana została
wystawa bram garażowych marki Hörmann.

Centrum jest tym samym nie tylko największą ekspozycją produktów marki Hörmann, ale pełni także rolę centralnego punktu szkoleniowo-konferencyjnego, które dysponuje licznymi salami przystosowanymi do prowadzenia szkoleń zarówno z zakresu teorii, jak i praktyki.


Na drugiej kondygnacji prezentowany jest szeroki
asortyment drzwi z aluminium i ze stali.

Inspiracją dla partnerów handlowych firmy Hörmann może być odrębna ekspozycja. Na powierzchni blisko 180 m² przy pomocy innowacyjnych elementów wystawowych i materiałów reklamowych firma Hörmann przedstawia, jak można realizować program partnerski poprzez zastosowanie nowoczesnych, kreatywnych rozwiązań wystroju oraz wyposażenia salonów sprzedażowych.


Zaaranżowana na powierzchni blisko 180 m² ekspozycja
może być inspiracją dla partnerów handlowych firmy Hörmann,
jak można wyposażyć własne salony sprzedaży.

Uroczyste otwarcie Forum Hörmann, które odbyło się 25 września 2015 roku, połączono z odsłonięciem olbrzymiej, prawie 6-metrowej wysokości, rzeźby znanego niemieckiego rzeźbiarza Stephena Balkenhola -"Wielki Kleczący", która ustawiona została przed wejściem do Centrum.

W oddziale firmy w Steinhagen powstaje obecnie drugie centrum szkoleniowe przystosowane przede wszystkim do prowadzenia szkoleń montażowych. Oddanie do użytku tego centrum planowane jest na wiosnę 2016 roku.

Zdjęcie główne:
W holu nowego centrum witani są partnerzy firmy przyjeżdżający z wielu stron świata.

fot. Hörmann
Grupa Hörmann  jest największym w Europie producentem bram i drzwi. Od momentu założenia przedsiębiorstwa w 1935 roku wyprodukowano i sprzedano na całym świecie ponad 15 milionów bram. W 24 wyspecjalizowanych zakładach w Europie, Ameryce Północnej i Azji ponad 6000 osób pracuje nad rozwojem i produkcją najwyższej jakości bram, drzwi, ościeżnic i napędów. Główną siedzibą grupy Hörmann jest małe miasteczko Steinhagen w Westfalii. Pozostające nadal w rękach jednej rodziny  przedsiębiorstwo wygenerowało w ubiegłym roku obroty w wysokości ponad miliarda euro. Firma posiada ponad 80 własnych punktów dystrybucyjnych i wiele setek parterów handlowych w  ponad 30 państwach na całym świecie.

źródło: Hörmann