PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2015-12-07
11 Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nagrodzonych w konkursie firmy WIŚNIOWSKI
Do udziału w konkursie firma Wiśniowski zaprosiła kilkaset placówek opiekuńczo-wychowawczych ...

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

16 województw, 90 Domów Dziecka, niemal 174 tysiące oddanych głosów oraz 11 zwycięzców! Tak można podsumować finał konkursu „Spełnij marzenie o bezpieczeństwie", którego pomysłodawcą i organizatorem była firma WIŚNIOWSKI.

Do udziału w konkursie firma Wiśniowski zaprosiła kilkaset placówek opiekuńczo-wychowawczych z szesnastu województw. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu dowolną techniką pracy artystycznej, pokazującej, dlaczego właśnie tę placówkę warto wyposażyć w bramy, drzwi lub ogrodzenia.  Prawie 90 placówek z całej Polski zdecydowało się konkurować o wysokiej jakości produkty marki WIŚNIOWSKI. Wychowankowie placówek opiekuńczo-wychowawczych wraz ze swoimi opiekunami przygotowali rysunki, prace plastyczne i literackie, a także filmy. Wszystkie budziły podziw i uznanie dla talentu oraz włożoną w ich przygotowanie pracę. Niekiedy też wzruszały, a innym razem wywoływały szczery uśmiech.

„Nadesłane prace to piękny przykład współpracy wychowawców z dziećmi. Przegląd talentów i dowód wielkiego zaangażowania każdej placówki" - mówi Katarzyna Świderska, dyrektor marketingu firmy WIŚNIOWSKI.

Na zgłoszone prace można było głosować przez aplikację konkursową na fanpage'u marki WIŚNIOWSKI na Facebooku. 30 finałowych prac wyłoniono dzięki 173 850 łącznie oddanym głosom. To właśnie one trafiły do końcowego etapu, w który zwycięzców wybierała komisja konkursowa. Poziom przygotowanych prac był tak wysoki, że zamiast planowanych dziesięciu placówek, Organizator zdecydował się nagrodzić jedenaście. Produkty firmy WIŚNIOWSKI trafią do ośrodków w Luleminie (Kobylnica), Skopaniu, Krzydlinie Małej (Wołów), Krakowie, Bydgoszczy, Kuźni Raciborskiej, Pleszewie, Jarosławiu, Miąsowej (Sobków), Kutnie i Nowym Sączu. Nagrodzone zostaną zarówno placówki publiczne, jak i typu rodzinnego.

„Decyzja jury nie była prosta, ze względu na ogromną ilość prac wyróżniających się kreatywnością. Po uwzględnieniu zaangażowania wychowanków w przygotowanie pracy, potrzeb danej placówki jak i estetyki oraz oryginalności prac konkursowych, wyłoniono jedenaście, a nie jak wcześniej zakładano dziesięć, zwycięskich placówek. Jesteśmy pod wrażeniem pomysłowości, kreatywności i olbrzymiego zaangażowania placówek w przygotowanie pracy, jak i w cały proces głosowania. Walka toczyła się do ostatnich chwil."- dodaje Katarzyna Świderska, Dyrektor Marketingu WIŚNIOWSKI. Decyzją jury, w konkursie nagrodzone zostały następujące placówki:

 1. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Gniazdo Rodzinne" w Luleminie
 2. Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu
 3. Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Wiosna" p.p. Zgromadzenie Sióstr Szkolnych de Notre Dame w Krzydlinie Małej
 4. SOSW dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie
 5. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Typu Rodzinnego w Bydgoszczy
 6. Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza w Kuźni Raciborskiej
 7. Dom Dziecka w Pleszewie
 8. Dom Dziecka w Jarosławiu
 9. Placówka Opiekuńczo- Wychowawcza  typu rodzinnego w  Miąsowej
 10. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Tęcza" w Kutnie
 11. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Nowym SączuWIŚNIOWSKI jest czołowym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. To firma w całości oparta na polskim kapitale. Od wielu lat tworzy swoje produkty z pasją, w oparciu o najwyższą jakość surowców, połączoną z ciągłym dostosowaniem się do potrzeb klienta.

źródło: Wiśniowski