PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2015-12-21
Bramy do zadań specjalnych
W przypadku, gdy montaż bramy garażowej w twoim domu czy firmie wydaje się niemożliwy z przyczyn konstrukcyjnych, najlepiej zwrócić się o pomoc do profesjonalistów ...

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Tam, gdzie inni widzą przeszkody nie do pokonania, prawdziwi eksperci dostrzegają po prostu nowe wyzwania. Dlatego w przypadku, gdy montaż bramy garażowej w twoim domu czy firmie wydaje się niemożliwy z przyczyn konstrukcyjnych, najlepiej zwrócić się o pomoc do profesjonalistów - eksperci z pewnością znajdą model bramy, który spełni nietypowe wymagania montażowe.

Kiedy budujesz dom od podstaw, montaż bramy garażowej właściwie nigdy nie stanowi problemu, a ograniczeń w wyborze rodzaju bramy jest bardzo niewiele. Dokonując więc takiego wyboru, poza wyglądem warto rozważyć sposób jej otwierania i sterowania. Schody zaczynają się wtedy, kiedy musisz dobrać odpowiednią bramę do już istniejących rozwiązań, na przykład gdy masz do czynienia z budownictwem starej daty.


Częstym problemem, z którym się spotykamy, są zbyt niskie nadproża. W sytuacji, gdy górna granica otworu garażowego znajduje się w bardzo niewielkiej odległości od sufitu, montaż bramy automatycznej może być znacznie utrudniony, a czasem wręcz niemożliwy. Automatyczne sterowanie bramą wjazdową to przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo. Obecnie firmy prześcigają się w opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań i wyznaczaniu nowych kierunków rozwoju branży. Jednym z najczęściej wybieranych rodzajów bram są bramy segmentowe. Jest to najbardziej uniwersalne rozwiązanie - podczas pracy skrzydło bramy nie wychodzi poza budynek, dzięki czemu można je montować nawet w budynkach znajdujących się bezpośrednio przy ulicy. Problem pojawia się w momencie, gdy nasz garaż ma zbyt niskie nadproże. Na rynku dostępne są funkcjonalne i zautomatyzowane bramy segmentowe, które można z powodzeniem zamontować do nadproża o wysokości zaledwie 80 mm. Różnorodne wzornictwo, a także ogromna paleta kolorów umożliwia dopasowanie bramy zarówno do tradycyjnej, jak i nowoczesnej zabudowy oraz własnych upodobań.


Marcin Strzelec - Menedżer grupy produktowej: bramy garażowe i stolarka

W przypadku kiedy brak nadproża, a nawet przestrzeni bocznych, uniemożliwia zastosowanie bram segmentowych, warto rozważyć model uchylny. Dostępne są propozycje w wersji automatycznej i szerokiej gamie kolorystycznej. „Każdy dom jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w ofercie mamy nowoczesne produkty: automatyczną bramę segmentową UniPro Nano80 oraz automatyczną bramę uchylną Connect, która może być montowana w otworze o zerowym nadprożu, a dzięki swojej konstrukcji zachowuje nowoczesny wygląd bramy segmentowej. Są to bramy do zadań specjalnych, które można montować w najtrudniejszych sytuacjach. Connect zaprojektowana została z myślą o otworach garażowych bez nadproża i przestrzeni bocznej, z czym mamy do czynienia na przykład w niektórych budynkach poddawanych renowacji. Niedoskonałości otworu garażowego można łatwo ukryć dzięki specjalnej ościeżnicy."- podkreśla Marcin Strzelec, menedżer grupy produktowej w firmie WIŚNIOWSKI.WIŚNIOWSKI jest czołowym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. To firma w całości oparta na polskim kapitale. Od wielu lat tworzy swoje produkty z pasją, w oparciu o najwyższą jakość surowców, połączoną z ciągłym dostosowaniem się do potrzeb klienta.

źródło: Wiśniowski