PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-02-05
Acanthus Aureus dla firmy WIŚNIOWSKI
Acanthus Aureus, czyli Złoty Akant to prestiżowe wyróżnienie przyznawane od 2003 roku przez Międzynarodowe Targi Poznańskie.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Acanthus Aureus, czyli Złoty Akant to prestiżowe wyróżnienie przyznawane od 2003 roku przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Otrzymują je najlepsze stoiska, które podczas imprez targowych przyciągają uwagę ciekawymi rozwiązaniami i atrakcyjnością wizualną, sprzyjając nawiązywaniu relacji z klientami i kontrahentami. Podczas tegorocznych targów BUDMA laureatem tej nagrody została firma WIŚNIOWSKI.

O przyznaniu statuetki Acanthus Aureus decyduje Kapituła, w skład której wchodzą wybitni specjaliści w dziedzinie marketingu i designu. Nagroda ta podkreśla znaczenie spójnego i przemyślanego stanowiska targowego w odnoszeniu sukcesów handlowych i marketingowych. Jest również doskonałą motywacją dla wystawców, aby wkładali jak najwięcej pracy w przygotowanie prezentacji swoich usług i produktów, co przekłada się na jakość każdej imprezy targowej. W tym roku jedna z tych statuetek powędrowała do firmy WIŚNIOWSKI.


MTP doceniło wyrazistość i pomysłowość stoiska firmy WIŚNIOWSKI, które od samego początku przyciągało pełne uznania spojrzenia zwiedzających. Ich ekspozycję codziennie odwiedzały setki osób przebywających na targach. Na stanowisku firmy znalazły się pełnowymiarowe produkty, zaaranżowane w sposób umożliwiający bezpośrednie zapoznanie się z ich walorami użytkowymi. Ponadto do dyspozycji gości oddano strefę projektowania ogrodzeń wyposażoną w autorską aplikację AW Expert, a także strefę interaktywną, w której każdy mógł przenieść się do wirtualnej rzeczywistości i przyjrzeć się trójwymiarowym produktom firmy. Na stoisku prezentowano szereg nowości, w tym rozwiązania z zakresu inteligentnej automatyki domowej. Całość dopełniła wystawa fotograficzna stworzona dzięki współpracy firmy WIŚNIOWSKI z młodego pokolenia fotograficzką Dorotą Czoch.

„Całe nasze stoisko zostało zaplanowane w najdrobniejszych detalach. Chcieliśmy, aby nasi goście poczuli się u nas komfortowo i mogli w swobodny oraz atrakcyjny sposób zapoznać się z szeroką ofertą produktową. Cieszymy się, że nasza propozycja spotkała się z takim ciepłym przyjęciem, nie tylko jury, ale także zwiedzających"- podkreśla Katarzyna Świderska Dyrektor Marketingu firmy WIŚNIOWSKI.

Statuetkę Acanthus Aureus wręczono podczas oficjalnej gali otwarcia Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2016. Tego dnia reprezentanci firmy WIŚNIOWSKI odebrali również Złoty Medal przyznany bramie segmentowej PRIME.WIŚNIOWSKI jest czołowym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. To firma w całości oparta na polskim kapitale. Od wielu lat tworzy swoje produkty z pasją, w oparciu o najwyższą jakość surowców, połączoną z ciągłym dostosowaniem się do potrzeb klienta.

źródło: Wiśniowski