PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-03-21
Kalendarz WIŚNIOWSKI doceniony przez znawców sztuki
Kalendarz WIŚNIOWSKI 2016 został jednym z laureatów Międzynarodowego Festiwalu i Konkursu Kalendarzy Zoom Art.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
marketing@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Kalendarz WIŚNIOWSKI 2016 został jednym z laureatów Międzynarodowego Festiwalu i Konkursu Kalendarzy Zoom Art. Grono jurorskie wyróżniło go spośród blisko setki zgłoszeń, przyznając wyróżnienie i III miejsce za najlepsze fotografie.

Kalendarz WIŚNIOWSKI 2016 - TECHNOLOGIA. MATERIAŁY. JAKOŚĆ tworzą odważne stylizacje, emanujący siłą i pewnością siebie modele oraz surowe industrialne wnętrza hal produkcyjnych. Odbiorcy odnajdują w nim potęgę technologii, precyzję wykonania oraz jakość materiałów. Unikatowe fotografie skłaniają do kreatywnych interpretacji i pokazują, jak piękno ludzkiego ciała może współgrać z nowoczesną technologią.


Publikację firmy WIŚNIOWSKI doceniło grono jurorskie złożone ze specjalistów marketingu, grafików i fotografów. Podczas gali finałowej w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach organizatorzy wręczyli przedstawicielom firmy WIŚNIOWSKI wyróżnienie w kategorii kalendarzy wieloplanszowych oraz statuetkę za III miejsce w kategorii najlepszych fotografii. O zdjęciach zawartych w kalendarzu z uznaniem wypowiadali się organizatorzy festiwalu oraz przedstawicielki świata fotografii - Katarzyna Paskuda i Lidia Popiel.

- Firmę WIŚNIOWSKI cechuje głębsze spojrzenie na design. Sztuka jest dla nas inspiracją. Nasze przywiązanie do estetyki chcieliśmy zaznaczyć właśnie w kalendarzu tak, by każdy kto z niego korzysta wiedział, że WIŚNIOWSKI to nie tylko jakość i funkcjonalność, ale również nowoczesne wzornictwo, zapewniające komfort estetyczny - mówi Katarzyna Świderska, dyrektor marketingu firmy WIŚNIOWSKI, pomysłodawczyni projektu kalendarza.
WIŚNIOWSKI jest czołowym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. To firma w całości oparta na polskim kapitale. Od wielu lat tworzy swoje produkty z pasją, w oparciu o najwyższą jakość surowców, połączoną z ciągłym dostosowaniem się do potrzeb klienta.

źródło: Wiśniowski