PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-03-22
Za kilka dni kibicujemy biało-czerwonym!
Wielkim krokami zbliżają się dwa ekscytujące mecze, których nie może przegapić żaden fan reprezentacji Polski.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Wielkim krokami zbliżają się dwa ekscytujące mecze, których nie może przegapić żaden fan reprezentacji Polski. Towarzyskie spotkanie z Serbią czeka naszą drużynę w najbliższą środę 23 marca. Natomiast już w sobotę stawimy czoła ekipie Finlandii. Na mecze, które odbędą się w Poznaniu i Wrocławiu, zaprasza WIŚNIOWSKI - oficjalny Partner Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej.

Chociaż będą to spotkania towarzyskie, kibice z pewnością potraktują je jako wyznacznik formy naszych piłkarzy przez Euro 2016. Poprzedni mecz towarzyski Serbia przegrała z Czechami jeden do czterech i z pewnością będzie chciała pokazać na co ją stać tym razem. W nadchodzącym spotkaniu z Finlandią, zaskoczeniem dla niektórych będzie obsada sędziowska w osobie Japończyka, Hiroyuki Kimura, który stawia dopiero pierwsze kroki w sędziowaniu rozgrywek międzynarodowych. Powołanie do fińskiej kadry otrzymała dwójka zawodników na co dzień grających w Polsce - Kasper Hamalainen z Legii Warszawa i Paulus Arajuuri z Lecha Poznań. Zapowiada się więc niezwykle ciekawa rozgrywka. Kibicujmy więc naszym wraz z firmą WIŚNIOWSKI, renomowanym producentem bram, drzwi i ogrodzeń.

Polska - Serbia, środa, 23 marca, godz. 20.45
Polska - Finlandia, sobota, 26 marca, godz. 17.00
WIŚNIOWSKI jest czołowym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. To firma w całości oparta na polskim kapitale. Od wielu lat tworzy swoje produkty z pasją, w oparciu o najwyższą jakość surowców, połączoną z ciągłym dostosowaniem się do potrzeb klienta.

źródło: Wiśniowski