PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-04-26
Nowy projekt rozwojowy dla partnerów KRISPOL
KRISPOL, czołowy producent bram, okien i rolet, uruchomił nowy projekt rozwojowo-edukacyjny dla swoich kluczowych Partnerów Handlowych.

KRISPOL Sp. z o.o.
Psary Małe, ul. Budowlana 1
62-300 Września

tel. 61 662 41 00
fax 61 436 76 48
biuro@krispol.pl
www.krispol.pl

» więcej o firmie

W minionym tygodniu, 21 kwietnia, ruszył cykl szkoleń i warsztatów „Profesjonalna sprzedaż stolarki okiennej" prowadzony przez KRISPOL wraz z partnerem - firmą WITALNI. Celem programu szkoleniowego jest dostarczenie uczestnikom unikalnej wiedzy i umiejętności w zakresie doradztwa i sprzedaży stolarki okiennej. W efekcie klienci odwiedzający salony Partnerów KRISPOL mogą się spodziewać najwyższych standardów obsługi i najwyższego profesjonalizmu.

- Ten nowy projekt rozwojowy jest dopełnieniem bogatego wsparcia merytorycznego, organizacyjnego i marketingowego, jakie zapewniamy naszym Partnerom - podkreśla Radek Gibki, Dyrektor Sprzedaży Krajowej w firmie KRISPOL. - Cieszy nas ogromne zainteresowanie i aktywny udział ze strony Partnerów. Ich chęć ciągłego rozwoju jest dla nas potwierdzeniem, że mamy przyjemność współpracy z najlepszymi.

Równolegle firma cały czas prowadzi „Akademię KRISPOL". W jej ramach prowadzony jest program szkoleń montażowych. Z uwagi na rozbudowę sieci partnerskiej, a także intensywny rozwój asortymentu KRISPOL, szkolenia te zostały w ostatnim czasie zintensyfikowane.

W najbliższych tygodniach producent zamierza też wprowadzić do niego nowe moduły szkoleniowe.

- W każdej firmie najważniejsi są ludzie. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego stawiamy na rozwój i wiedzę - zarówno zespołu KRISPOL, jak i zespołów naszych firm partnerskich - dodaje Radek Gibki. - Chcemy wspólnie, z dumą rozwijać jedną z najsilniejszych marek w branży budowlanej.Krispol Sp. z o.o. jest producentem najwyższej jakości bram garażowych, rolet zewnętrznych, okien i drzwi wejściowych oraz produktów dla przemysłu.

Firma zaczęła działalność w 1991 roku. W 1993 roku w ofercie rynkowej pojawiły się rolety zewnętrzne, bramy i kraty rolowane. Od 1997 roku Krispol produkuje bramy segmentowe. W 2009 ofertę firmy poszerzono o elementy stolarki aluminiowej, a w 2011 o okna PVC.

Krispol posiada we Wrześni dwa nowoczesne zakłady produkcyjne, wyposażone w bogaty park maszynowy. Tereny obu zakładów, w tym hale produkcyjne, magazynowe oraz biurowce, zajmują łącznie powierzchnię ponad 50 000 m2. Lokalizacja przy ważnym węźle komunikacyjnym umożliwia sprawną obsługę logistyczną odbiorców i dostawców.

W 2002 roku w firmie pracowało 60 osób. Obecnie zatrudnionych jest ponad 200. Udział eksportu w przychodach wynosi 30%. Firma wysyła za granicę wszystkie swoje wyroby, ale dominujący udział mają bramy garażowe. Główni odbiorcy to Niemcy, Austria, Czechy, Słowacja, Szwecja, Dania i Francja.

Firma Krispol od 2007 roku jest sponsorem pierwszoligowej drużyny siatkówki męskiej APP Krispol Września, a od sezonu 2014/2015 Sponsorem Tytularnym KRISPOL 1. Ligi Siatkarzy.  

O Zakładzie 2 KRISPOL we Wrześni przy ul. Michała Strzykały 4

Zakład 2 KRISPOL, w którym odbyła się regionalna gala wręczenia nagród „Grunt na Medal" 2014, to dowód na to, że warto inwestować we Wrześni.

Grunt zakupiony przez Krispol w 2008 roku należy do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej INVEST PARK - Podstrefa Września. W 2009 roku firma rozpoczęła na jego terenie budowę Zakładu 2, by rok później w całości przenieść tutaj produkcję bram segmentowych z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. W 2011 roku oddano do użytku część biurową, a społeczność lokalna okrzyknęła Zakład 2 „Budynkiem Roku 2011".

Sukces rynkowy bram segmentowych marki Krispol skłania firmę ku planom dalszej rozbudowy Zakładu 2. Pierwszym krokiem w tym kierunku było otrzymanie w 2014 roku kolejnego pozwolenia na działalność w SSE INVEST PARK.

źródło: Krispol