PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-06-21
WIŚNIOWSKI wspiera Orły na EURO 2016
Wynik meczu Reprezentacji Polski z aktualnymi mistrzami świata może napawać optymizmem. Jesteśmy na najlepszej drodze do awansu do fazy pucharowej Euro 2016 ...

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Wynik meczu Reprezentacji Polski z aktualnymi mistrzami świata może napawać optymizmem. Jesteśmy na najlepszej drodze do awansu do fazy pucharowej Euro 2016, ale ważne jest, aby ostatni mecz grupowy wygrać. Partner Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej - firma WIŚNIOWSKI wspiera i kibicuje naszej kadrze w walce na EURO 2016.

Wyrównana walka z reprezentacją Niemiec pokazała, że jesteśmy w stanie mierzyć się z najlepszymi i z optymizmem patrzeć na najbliższy mecz z Ukrainą, mając nadzieję na dalszy ciąg rozgrywek EURO 2016.

Według komentatorów przy odrobinie szczęścia mogliśmy wygrać ten mecz. Z jak najlepszej strony pokazała się nasza defensywa, z Michałem Pazdanem na czele. Nie udało nam się wygrać, ale udało się pokazać klasę i inteligentną grę zespołową. Mamy silną drużynę, z którą muszą liczyć się nawet najlepsi rywale. Kolejne spotkanie podczas mistrzostw Euro 2016 czeka Biało-Czerwonych już dzisiaj. Na stadionie w Marsylii naszym przeciwnikiem będzie reprezentacja Ukrainy.

- Zachęcamy do oglądania emocjonujących spektakli podczas mistrzostw Europy. Doping kibiców z pewnością przyda się przed ostatnim starciem fazy grupowej - tym razem z Ukrainą. Pokażmy, że wszystkich nas łączy pasja do bramek - dodaje Katarzyna Świderska, dyrektor marketingu firmy WIŚNIOWSKI.

Remis z Reprezentacją Niemiec niemal zapewnił nam awans do rundy pucharowej rozgrywek. Ale przed nami decydujący mecz z Ukrainą. Pokażmy, jak intensywnie kibicujemy Orłom, a wykonane zdjęcia publikujmy na fanpage'u firmy WIŚNIOWSKI na FB- https://www.facebook.com/WISNIOWSKI.GROUP. Do wygrania gadżety Reprezentacji.

Trzymajmy kciuki za Biało-Czerwonych i kibicujmy im razem z firmą WIŚNIOWSKI we wtorek 21 czerwca od godz. 18.
WIŚNIOWSKI jest czołowym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. To firma w całości oparta na polskim kapitale. Od wielu lat tworzy swoje produkty z pasją, w oparciu o najwyższą jakość surowców, połączoną z ciągłym dostosowaniem się do potrzeb klienta.

źródło: Wiśniowski