PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-06-23
WIŚNIOWSKI: To historyczny sukces Reprezentacji Polski
Firma WIŚNIOWSKI wspiera Biało-Czerwonych nieprzerwanie od sierpnia 2014 roku.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Zwycięstwo Reprezentacji Polski nad Ukrainą (1:0) i awans do 1/8 finału mistrzostw Europy 2016 we Francji to wydarzenie historyczne. Jeszcze nigdy Biało-Czerwoni nie doszli do fazy pucharowej mistrzostw Starego Kontynentu. A to wszystko przy wsparciu firmy WIŚNIOWSKI- Oficjalnego Partnera Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej.

To nie był łatwy mecz. Polacy długo walczyli o zwycięstwo, które ostatecznie zapewnił nam w 54. minucie Jakub Błaszczykowski, tuż po tym jak pojawił się na murawie. Dzięki zwycięstwu nad Ukrainą, Polska z 7-punktowym dorobkiem uplasowała się na drugim miejscu w grupie C i już w sobotę, 25 czerwca będzie walczyć o ćwierćfinał mistrzostw z drużyną Szwajcarii.

„Brawo Orły! Cieszymy się, że jako Oficjalny Partner Reprezentacji Polski jest częścią tego sukcesu. Mamy nadzieję, że ciężka praca piłkarzy oraz wsparcie naszej firmy i kibiców pozwolą osiągnąć spektakularne sukcesy zarówno na turnieju EURO 2016, jak i w trakcie kolejnych mistrzowskich rozgrywek."- dodaje Katarzyna Świderska, dyrektor marketingu firmy WISNIOWSKI.

Warto dodać, że firma WIŚNIOWSKI wspiera Biało-Czerwonych nieprzerwanie od sierpnia 2014 roku. Status Oficjalnego Partnera Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej zyskała aż do 31 lipca 2018 roku, co oznacza, że będzie partnerem reprezentacji także w trakcie kolejnych eliminacji do mundialu oraz podczas turnieju finałowego w Rosji w 2018 roku.WIŚNIOWSKI jest czołowym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. To firma w całości oparta na polskim kapitale. Od wielu lat tworzy swoje produkty z pasją, w oparciu o najwyższą jakość surowców, połączoną z ciągłym dostosowaniem się do potrzeb klienta.

źródło: Wiśniowski