PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-07-01
WIŚNIOWSKI przedłuża smartPROMOCJĘ do finału EURO!
Kupując jeden z produktów objętych promocją, otrzymamy innowacyjny sterownik Ri-Co... zupełnie za friko!

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Jak kibicować, to do samego końca. Oficjalny Partner Reprezentacji Polski w piłce nożnej, firma WIŚNIOWSKI jest z naszą drużyną na dobre i na złe - dlatego atrakcyjna promocja zostaje przedłużona do finału EURO 2016, czyli do 10 lipca.

Aż do końca mistrzostw nie opuszczą nas pozytywne emocje i nadzieja na zwycięstwo - to więc dobry moment, aby skorzystać z niepowtarzalnej oferty firmy WIŚNIOWSKI. Kupując jeden z produktów objętych promocją, a więc automatyczną, superciepłą bramę garażową UniTherm, aluminiowe drzwi CREO z zamkiem elektrycznym lub ogrodzenia w kolorach ANTRACYT i MODERN GRAPHITE, otrzymamy innowacyjny sterownik Ri-Co... zupełnie za friko!

Sterownik Ri-Co obsługiwany jest przez aplikację, którą w prosty i niezwykle intuicyjny sposób możemy obsługiwać za pomocą smartfona. Działa ona jak wirtualne klucze, które zawsze mamy pod ręką. Aplikacja pozwala też na udostępnianie budynku lub pomieszczenia chronionego systemem wybranym osobom, co może być przydatne, kiedy chcemy wpuścić kogoś do domu czy biura podczas naszej nieobecności - Ri-Co pozwala na zarządzanie dostępem do nieruchomości nawet z drugiego końca świata. Wszystko, czego potrzebujemy, to automatyczna brama lub drzwi z zamkiem elektronicznym oraz smartfon z zainstalowaną aplikacją i dostępem do Internetu.

Sterownik Ri-Co docenią nie tylko miłośnicy nowoczesnych gadżetów i inteligentnych technologii, ale także zarządcy nieruchomości i właściciele firm.

Szczegóły promocji znajdują się na stronie: www.wisniowski.pl
WIŚNIOWSKI jest czołowym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. To firma w całości oparta na polskim kapitale. Od wielu lat tworzy swoje produkty z pasją, w oparciu o najwyższą jakość surowców, połączoną z ciągłym dostosowaniem się do potrzeb klienta.

źródło: Wiśniowski