PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2009-11-10
Micrograin - nowa powierzchnia bram garażowych firmy Hörmann
Brama garażowa znacząco wpływa na obraz całej fasady budynku.

HÖRMANN Polska Sp. z o.o.
ul. Otwarta 1
62-052 Komorniki

tel. 61 819 73 00
fax 61 810 75 75
info@hormann.pl
www.hormann.pl

» więcej o firmie

Odpowiednio dopasowana może podkreślić jego walory estetyczne, być ważnym elementem spójnej architektonicznej wizji. Firma Hörmann oferuje wiele wzorów bram dobrze wpisujących się w różne style budownictwa.

Z myślą o nowoczesnych domach proponuje teraz garażowe bramy segmentowe z nowym rodzajem powierzchni - Micrograin. Wyróżnia się ona charakterystyczną strukturą przetłaczaną w poziome linie. Wykonane w gładkiej stali faliste przetłoczenia dają interesującą grę świateł i cieni, dobrze podkreślają elegancję nowoczesnej architektury, znakomicie korespondują z najnowszym trendami w budownictwie. Dodatkowo w połączeniu z dużymi idealnie równymi powierzchniami tworzonymi przez przetłoczenia w płycie bramy Micrograin nadaje całości eksluzywny charakter.

Bramy o powierzchni w strukturze Micrograin dostępne są w niedrogim kolorze białym oraz w niemal dwustu kolorach z palety RAL.

 

Bramy firmy Hörmann z powierzchnią Micrograin dokoskonale wpisują się w nowoczesne budownictwo.

Faliste przetłoczenia w gładkiej stali dają ciekawą grę świateł, czynią bramy o powierzchni Micrograin wyjątkowo eleganckimi.

informacja na podstawie materiałów: Hörmann