PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-08-03
Światowe Dni Młodzieży bezpieczne z marką WIŚNIOWSKI
Zakres prac obejmował ponad trzy kilometry ogrodzeń, trzy sztuki bram oraz liczne usztywnienia.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Wizyta papieża Franciszka i młodych ludzi z całego świata stanowiła wielkie wyzwanie organizacyjne. Jak często bywa w przypadku imprez tego kalibru, wiele kwestii związanych choćby z ochroną i ogrodzeniem terenów trzeba było rozwiązywać na bieżąco. W tej ambitnej misji doskonale sprawdziły się produkty marki WIŚNIOWSKI - solidne, trwałe i proste w montażu.

Miejsce spotkania papieża Franciszka z wiernymi w Brzegach wymagało ogrodzenia, które można szybko zamontować, a jednocześnie swoją solidnością zapewni pełne bezpieczeństwo. Wszystko ze względu na duże zainteresowanie pielgrzymów, które w ostatniej chwili zmusiło gminę Wieliczka do wygospodarowania dodatkowej, niezaplanowanej wcześniej przestrzeni. Dodatkowym utrudnieniem okazał się trudny, podmokły teren, graniczący z wyrobiskami pobliskiej kopalni. Montażu ogrodzenia w tym miejscu podjął się partner firmy WIŚNIOWSKI, wybierając produkty tej marki.


Ogrodzenie WIŚNIOWSKI ŚDM
fot. Jan Baran

Zakres prac obejmował ponad trzy kilometry ogrodzeń, trzy sztuki bram oraz liczne usztywnienia. Do ogrodzenia jeziora w Brzegach wykorzystano bramy dwuskrzydłowe Gardia, a także panele Vega B i Vega 2D Super. Trwałe panele kratowe zapewniają solidną ochronę a zarazem wizualną lekkość, nie przytłaczając krajobrazu szpetnym industrialnym widokiem. Jest to szczególnie istotne na dużych terenach, a z takim właśnie mieli do czynienia budowlańcy na ŚDM.

Ogrodzenia panelowe są alternatywą dla popularnych ogrodzeń z siatki plecionej. Stanowią sztywną konstrukcję o zwiększonej trwałości. Firma WIŚNIOWSKI zdaje sobie sprawę z tego, że trwałość jest tym, co powinno wyróżniać najlepsze ogrodzenia, spełniające funkcję ochronną zabudowań i przestrzeni wszelkiego typu. Jest to równie istotne co bezpieczeństwo. Dodatkowym atutem zastosowanego rozwiązania jest fakt, że panele kratowe zaprojektowano tak, by były łatwe i wygodne w montażu.


Ogrodzenie WIŚNIOWSKI ŚDM
fot. Jan Baran
 

- Cieszymy się, że Grupa SOLO, której zlecono tak ważne i odpowiedzialne zadanie, jakim było zabezpieczenie Campusu Misericordiae, wybrała właśnie nasze produkty. Na produkcję i montaż w podmokłym terenie ogrodzenia przewidziano zaledwie niespełna miesiąc. Dołożyliśmy wszelkich starań, by ogrodzenie wyszło od nas w najszybszym terminie. To taka nasza niewielka cegiełka, którą dołożyliśmy do tak ogromnego przedsięwzięcia, jakim z pewnością była wizyta papieża Franciszka w Polsce - podkreśla Katarzyna Świderska dyrektor marketingu firmy WIŚNIOWSKI.WIŚNIOWSKI jest czołowym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. To firma w całości oparta na polskim kapitale. Od wielu lat tworzy swoje produkty z pasją, w oparciu o najwyższą jakość surowców, połączoną z ciągłym dostosowaniem się do potrzeb klienta.

źródło: Wiśniowski