PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2011-07-14
Panele Bekafor Prestige i Decofor
Decofor i Bekafor Prestige to bliźniaczo podobne systemy, których znakiem firmowym jest wyjątkowo eleganckie i dekoracyjne wykończenie górnej krawędzi.

BETAFENCE Sp. z o.o.
ul. Dębowa 4
47-246 Kotlarnia

tel. 77 406 22 00
fax 77 482 50 00
info.poland@betafence.com
www.ogradzamy.pl

» więcej o firmie

Czasy, kiedy wokół naszych prywatnych posesji królowały plecione siatki, mamy już dawno za sobą. Dzisiaj każdy właściciel domu i ogrodu chciałby, aby jego ogrodzenie było czymś więcej, niż tylko granicą posiadłości. Nastała bowiem era ogrodzeń estetycznych i stylowych, podkreślających urodę budynku oraz dobry gust jego właściciela.

Ciesz oczy elegancją

Decofor i Bekafor Prestige to bliźniaczo podobne systemy, których znakiem firmowym jest wyjątkowo eleganckie i dekoracyjne wykończenie górnej krawędzi. Nawiązują do ogrodzeń kutych, jednak ich design zaskakuje lekkością i harmonią.

Doskonale wkomponują się w Twój styl architektoniczny, gdyż pasują zarówno do posesji otoczonych bujnym ogrodem, jak i do posiadłości w bardziej zwartej, miejskiej zabudowie.

Daj się zaintrygować kolorom

Dodatkowym wyróżnikiem Twojego ogrodzenia może być jego kolor. Podstawowe barwy systemu Decofor to zielony, biały i czarny, z kolei Bekafor Prestige występuje w kolorze zielonym oraz w modnym antracycie. System Decofor jest dodatkowo dostępny na zamówienie we wszystkich kolorach palety RAL, nie musisz się więc martwić, jeśli wymarzysz sobie bardziej nietypowe rozwiązanie.


Zachwyć się efektem fali

Spośród obu systemów to Decofor jest nieco bardziej różnorodny i decydując się na niego otworzysz sobie nowe możliwości.

Decofor występuje w trzech wersjach:

  • recto (panele proste),
  • arco (panele o łuku wypukłym),
  • wave (panele o łuku wklęsłym).

Tylko od Ciebie zależy, którą wybierzesz i jaki charakter nadasz ogrodzeniu swojej posesji. To jednak nie wszystko. Istnieje możliwość zamontowania paneli wklęsłych i wypukłych naprzemiennie (arco-wave-arco-wave...), co owocuje interesującym "efektem fali". W ten sposób zapewnisz sobie kolejny wyrafinowany akcent, który z pewnością zachwyci niejednego gościa.

Nie kłopocz się doborem bramy

Wejście na posesję to miejsce, które zawsze przyciąga najwięcej uwagi, dlatego warto, by harmonizowało z resztą systemu. Oba systemy - Betafence Decofor i Bekafor Prestige - uzupełniają bramy jedno- i dwuskrzydłowe o kształcie dopasowanym do wyglądu paneli. Furtki do tych systemów dostępne są w szerokości 1 m, a bramy - 3,5 m.

Zapomnij o problemach

Załóżmy, że masz już bezpieczne i dekoracyjne ogrodzenie. Zaczynasz się jednak zastanawiać, jak szybko trzeba będzie pomyśleć o naprawach czy renowacji. Otóż jeśli zdecydowałeś się na Decofor lub Bekafor Prestige, to o nic nie musisz się martwić przez długie lata.

Betafence gwarantuje najwyższą jakość swoich produktów. Wszystkie elementy systemów (panele, słupy i bramy) produkuje się ze stali, która poddawana jest ocynkowaniu. Następnie wszystkie elementy są malowane metodą proszkową. Suma wszystkich tych procesów sprawia, że Decofor i Bekafor Prestige posiadają powłoki zabezpieczające przed korozją, odbarwieniem, działaniem temperatury i warunków atmosferycznych. Dodatkowo są przyjazne dla środowiska (nie zawierają szkodliwych substancji, jak kadm czy ołów). Na pełne systemy oferowana jest 10-letnia gwarancja.

źródło: Betafence