PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2011-10-06
Bramy MakroPro – gwarancja niezawodności na 100.000 pełnych cykli!
W halach przemysłowych wdrożenie niezawodnych rozwiązań w zakresie techniki bramowej ma bezpośredni wpływ na funkcjonowanie zakładu.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

W zakładach produkcyjnych czy firmach transportowych dobra organizacja logistyczna jest na wagę złota, a odpowiednio dobrana brama pozytywnie wpłynie na wydajność pracy oraz pozwoli obniżyć koszty związane z funkcjonowaniem całej jednostki. Z myślą o różnych rodzajach działalności firma WIŚNIOWSKI posiada w swoje ofercie serię funkcjonalnych i estetycznych bram MakroPro aż w czterech wersjach. Do najbardziej wymagających inwestorów adresowana jest oferta bram MakroPro 100 objętych gwarancją producenta na 100.000 bezawaryjnych cykli, po przekroczeniu których bram będzie nadal pracować! 

W halach przemysłowych czy obiektach magazynowych wdrożenie niezawodnych i efektywnych rozwiązań w zakresie techniki bramowej ma bezpośredni wpływ na funkcjonowanie całego zakładu, jego wydajności i komfortu pracy. Dlatego też firma WIŚNIOWSKI oferuje szeroki asortyment wysokiej jakości bram przemysłowych, wśród których każdy znajdzie wyrób na miarę swoich potrzeb. Jakość materiałów oraz sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne decydują o długoletnim i bezawaryjnym funkcjonowaniu bram z serii MakroPro. Wysoką jakość bram firmy WIŚNIOWSKI potwierdzają certyfikaty i atesty, w tym Atest Higieniczny PZH oraz europejski znak CE na zgodność z normą bramową PN - EN 13241-1.


Brama MakroPro 100 zamontowana w jednostce Straży Pożarnej.
Fot. Wiśniowski

Aż 100 000 cykli ..... i ciągle sprawna

Z myślą o firmach logistycznych oraz produkcyjnych, gdzie gwarancja bezawaryjności pracy bram to podstawa sprawnego funkcjonowania całej jednostki, stworzono dedykowane bramy przemysłowe stalowe MakroPro 100 oraz ich wersje aluminiowe - MakroPro100 Alu. Niezawodność tych rozwiązań została podkreślona w samej nazwie produktu - MakroPro 100, gdzie liczba 100 oznacza gwarantowane 100 000 cykli. Wysoką trwałość mechanizmu bramy zapewnia trójfazowy siłownik kompaktowy zamontowany na wale napędu montowanym do nadproża. Obciążenie wywołane ciężarem skrzydła bramy przenoszone jest na wał napędu za pomocą dwóch stalowych lin, które nawijają się na bębny linowe zamontowane na obu końcach wału. Cały ciężar skrzydła równoważony jest przez napęd elektryczny, co znacząco wpływa na wydłużenie eksploatacji bramy. W porównaniu do tradycyjnych sprężynowych rozwiązań bramy MakroPro 100 są obliczone na wykonanie pięciokrotnie większej liczby cykli. Dodatkowo siłownik kompaktowy wyposażony jest w cichobieżną, samohamowną przekładnię ślimakową i urządzenie chwytające, które zabezpiecza przed opadnięciem płaszcza bramy w przypadku zaniku energii elektrycznej. Bramy z serii MakroPro 100 można zamontować niemal w każdych warunkach i każdym pomieszczeniu. Zastosowanie jednego z 5 dostępnych prowadzeń: STL - standardowe, HL - wysokie, VL - pionowe, STLK - standardowe pod kątem, HLK - wysokie pod kątem, umożliwia dokładne dopasowanie bramy do wymagań budynku. Bramy z serii MakroPro 100 dostępne są w szerokiej gamie rozmiarowej, ich wysokość może sięgać nawet do 6000 mm.


Brama przemysłowa MakroPro.
Fot. Wiśniowski

Dopełnienie oferty bram przemysłowych firmy WIŚNIOWSKI stanowią bramy MakroPro, które również występują w wersji stalowej i aluminiowej. Zastosowany w nich układ sprężyn skrętnych obliczony jest na wykonanie 22000 cykli. Bramy MakroPro świetnie sprawdzą się w halach magazynowych lub warsztatach. Wygodną obsługę zapewnia jedna z kilku możliwości ich otwierania - przekładnia łańcuchowa, przekładnia sznurowa lub siłownik kompaktowy z przełącznikiem trójfunkcyjnym „góra-stop-dół" w wersji Totmann lub w wersji Automatik z kasetą sterującą. Ponadto zaletą bram z serii MakroPro jest aż 8 dostępnych prowadzeń: STL - standardowe, LH - niskie, HL - wysokie, HLO - prowadzenie wysokie rekomendowane do doków przeładunkowych, VL - pionowe, VLO - pionowe z obniżonym wałem, STLK - standardowe pod kątem, HLK - wysokie pod kątem .

Bramy z myślą o Twojej firmie

Bramy przemysłowe MakroPro to nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne rozwiązania. Elastyczna oferta firmy WIŚNIOWSKI pozwala na dobór odpowiedniego modelu do indywidualnych potrzeb inwestora. Bramy z serii MakroPro można dodatkowo wyposażyć w drzwi przejściowe, okienka, panele przeszklone, kratki wentylacyjne czy klapę odciągu spalin niezbędną w przypadku serwisów samochodowych. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, takich jak: zdalne sterowanie bramą za pomocą pilota, system kurtyny świetlnej, zamek szyfrowy czy coraz popularniejszy czytnik kart magnetycznych, ułatwiają korzystanie z bramy a także podnoszą prestiż całego obiektu. Bramy z serii MakroPro wykonane są z paneli o 4 rodzajach wysokości - 500, 518, 555 lub 625 mm. Układ paneli uzależniony jest od wysokości bramy. Ich grubość wynosi 40 mm, zaś w środku wypełnione są bezfreonową pianką poliuretanową. Współczynnik przenikania ciepła dla panelu stalowego wynosi Uk = 0,5 W/m2K. W ofercie dostępne są aż 4 rodzaje przetłoczeń paneli. Skrzydło bramy może składać się z paneli o przetoczeniu V, wysokim, niskim lub bez przetłoczeń. Nowością w ofercie są 3 rodzaje struktur zewnętrznych paneli - woodgrain, smoothgrain oraz sandgrain. Dodatkowo firma WIŚNIOWSKI przygotowała szeroką gamę kolorystyczną bram MakroPro. W standardzie jest to aż 9 kolorów RAL: biały, żółty, popielaty, srebrny, niebieski, grafitowy, zielony, brązowy, czerwony oraz NOWOŚĆ - kilkanaście kolorów drewnopodobnych i jednolitych z palety Renolit. Istnieje również możliwość kolorystycznego dopasowania bram MakroPro do indywidualnego charakteru oraz potrzeb, tak aby stanowiła ona estetyczne dopełnienie całego obiektu, idealnie dopasowane do kolorów firmowych czy elewacji budynku.


Paleta standardowych kolorów bram MakroPro.
Fot. Wiśniowski

Przemyślana inwestycja

Inwestor, który dba o dobro Użytkownika końcowego, dla którego wznosi obiekt, będzie również pamiętał, że w trakcie jego użytkowania dochodzi do uszkodzeń mechanicznych paneli bramy np.: podczas nieostrożnego manewrowania wózkami widłowymi - wtedy zachodzi konieczność wymiany paneli i poniesienia kosztów związanych z naprawą. Odpowiedzialny Inwestor wie, że jego wybór bramy przemysłowej skutkuje dalszymi wyborami Użytkownika i koszty zakupu paneli na wymianę mogą mile go zaskoczyć lub nadmiernie obciążyć finansowo. Zwracajmy zawsze uwagę na ceny części serwisowych, a zwłaszcza paneli, aby nasza hala nie była „kosztownym" prezentem wręczonym przez Inwestora Użytkownikowi.

Producent: Firma Wiśniowski

Ceny:

Brama MakroPro (3000 x 3000) - cena od  3650 zł + VAT
Brama MakroPro 100 (3000x 3000) z automatem  w wersji Totmann -  cena od 7490 zł + VAT
Brama MakroPro Invest (3000 x 3000) - cena 3650 zł + VAT

Zdjęcie główne:
Bramy przemysłowe MakroPro 100 zamontowane w centrum logistycznym
Fot. Wiśniowski
Firma WIŚNIOWSKI jest największym polskim producentem wysokiej jakości bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. W jej ofercie znajduje się również stolarka aluminiowa. Produkty posiadają certyfikat ISO 9001:2008.

Firma posiada własną sieć sprzedaży zlokalizowaną na terenie całego kraju oraz zagranicą.

Dewizą jest hasło „Innowacja i jakość”. Wysoka jakość produktów i usług, jest dla firmy WIŚNIOWSKI podstawowym celem w dążeniu do utrwalenia opinii zaufanego partnera. Działania firmy zmierzają w kierunku rozwoju technologii i automatyzacji produkcji, co zapewnia utrzymanie jej wysokich standardów. Pełną kontrolę nad produktem gwarantuje własne biuro konstrukcyjne wraz z wydziałami pomocniczymi, gdzie powstaje większość elementów i podzespołów.

Firma WIŚNIOWSKI oferuje szerokie spektrum produktów do obiektów mieszkalnych oraz przemysłowych, a także wsparcie techniczne na różnych etapach realizacji projektu.
W ofercie znajdują się:
  • bramy garażowe i przemysłowe
  • kompleksowe systemy ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych
  • panele kratowe
  • drzwi, okna, fasady aluminiowe, stalowe i przeciwpożarowe
Rozwiązania dla wymagających
Bramy, drzwi i ogrodzenia WIŚNIOWSKI są niezawodnym rozwiązaniem do obiektów gdzie liczy się trwałość, wysoka jakość i bezpieczeństwo. Perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane, sprawdzają się w każdych warunkach, zapewniając maksymalne zadowolenie użytkowników.

Dostosowane do różnych wymagań
Wielowariantowość wzorów i kolorów, walory estetyczne oraz wysoka funkcjonalność bram, drzwi i ogrodzeń WIŚNIOWSKI pozwala dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb Klientów.

Wszystkie produkowane przez firmę WIŚNIOWSKI produkty posiadają wymagane Certyfikaty, Aprobaty i Atesty Higieniczne, m.in. Certyfikat Jakości ISO 9001, Zgodność produktów ze znakiem CE , Aprobatę Techniczną ITB i Atest Higieniczny PZH.

źródło: Wiśniowski