PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
SIEGENIA-AUBI Sp. z o.o.
ul. Ossowskiego 64
46-203 Kluczbork
woj. opolskie, powiat kluczborski

tel. 77 447 77 00
fax 77 447 77 20
info-pl@siegenia.comwww.siegenia.com/pl
www.raumkomfort.com/plwww.facebook.com/SIEGENIA.POLSKA/


Artykuły:
Informacje o firmie

SIEGENIA - producent najwyższej jakości okuć okiennych i drzwiowych oraz innowacyjnych rozwiązań.

SIEGENIA-AUBI Sp. z o.o. jest producentem najwyższej jakości okuć okiennych i drzwiowych oraz innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie wentylacji pomieszczeń. W chwili obecnej to nowoczesne przedsiębiorstwo o ustalonej światowej marce. Początki firmy sięgają końca XIX w. kiedy to dwóch niezależnych producentów AUBI i SIEGENIA rozpoczęło działalność na niemieckim rynku, początkowo oferując drobne elementy stalowe i okucia meblowe. W 2003 roku dotychczasowi konkurenci połączyli się i rozpoczęli działalność pod wspólnym szyldem. Podobnie sytuacja wyglądała w Polsce, w latach dziewięćdziesiątych oba niemieckie koncerny otworzyły w Polsce swoje przedstawicielstwa, które z chwilą połączenia również rozpoczęły ścisłą współpracę.

Kolejny etap w dziejach SIEGENIA-AUBI to rok 2007 i przejęcie KVF - markowego producenta zamków do drzwi. Pozwoliło to na uzupełnienie asortymentu i rozszerzenie rynków zbytu. Dzięki temu, firma może dziś zaoferować producentom stolarki otworowej, pełną gamę produktów, takich jak: okucia okienne, okucia do drzwi, okucia do drzwi przesuwnych, technika wietrzenia oraz automatyka. GRUPA SIEGENIA w styczniu 2014r. zmieniła swoje logo, co związane jest m.in. z obchodami 100-lecia obecności na rynku. Okrągłej rocznicy towarzyszy motto "MORE DRIVE THAN EVER", które podkreśla dynamikę i zaangażowanie firmy w kształtowanie branży.

Na dzień dzisiejszy SIEGENIA w Polsce to zakład produkcyjny w Kluczborku oraz obejmująca cały kraj - sieć przedstawicieli techniczno - handlowych. W ten sposób produkty z powodzeniem sprzedawane są zarówno na rynek Polski jak i na export.

Od roku 2015 Strategia „Komfortowa przestrzeń". SIEGENIA to synonim komfortowego wnętrza. Dzięki naszym produktom przestrzeń nabiera życia, a ludzie czują się w niej swobodnie. Komfort to odczucie: Spokoju dzięki kontroli bezpieczeństwa. Swobody dzięki inteligentnym i energo-oszczędnym systemom. Przyjemności przebywania w zdrowym środowisku.

(19352)