PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-10-06
Nowa brama garażowa Nice ISO 60 z grubszym panelem
Nice Polska wprowadził do oferty nowy rodzaj bramy garażowej - Nice Design ISO 60 wykonany z paneli o grubości 60 mm.

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

Użytkownicy bram garażowych coraz częściej zwracają uwagę na właściwości izolacyjne produktów stosowanych w budynkach mieszkalnych. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynkowe Nice Polska wprowadził do oferty nowy rodzaj bramy garażowej - Nice Design ISO 60 wykonany z paneli o grubości 60 mm.

- Dzięki zastosowaniu grubszych paneli możliwe było uzyskanie rewelacyjnego wyniku współczynnika przenikalności cieplnej. Dla większej bramy segmentowej udało nam się uzyskać wartość nawet U=0,94 W/m2K! W porównaniu do paneli o grubości 40 mm uzyskujemy właściwości lepsze nawet o 30% - zauważa Dariusz Królik, Product Manager ds. bram garażowych w Nice Polska. Grubość 60 mm zachowana jest na całej wysokości panela, także w miejscach łączenia. Podwójne uszczelnienie między panelami zwiększa szczelność bramy. - Dodatkowo zastosowane zostały dwuwargowe uszczelki boczne na całej wysokości, po obydwóch stronach otworu garażowego. Nie można zapomnieć także o zastosowanej dwuwargowej uszczelce górnej - w połączeniu ze specjalną konstrukcją łuku górnego zapewnia ona optymalne doszczelnienie i docisk górnej sekcji do nadproża - dodaje Dariusz Królik. Co więcej, podwójna uszczelka dolna wyposażona została w standardzie w dodatkową uszczelkę jednowargową, co zwiększa szczelność bramy w miejscu styku z podłożem.

Brama Nice Design ISO 60 dostępna jest obecnie w 55 wymiarach standardowych, w opcji bramy ręcznej, bramy automatycznej z napędem Shel, bramy automatycznej z napędem Spin, we wszystkich dostępnych kolorach i okleinach.

Do końca listopada w ramach jesiennej promocji obniżona została cena detaliczna na większość modeli segmentowych bram garażowych Nice. W zależności od elewacji budynku, rodzaju okien oraz drzwi możemy zdecydować się na bramę garażową gładką lub z przetłoczeniami - szerokimi bądź wąskimi. Ta pierwsza - Nice Design podkreśli minimalistyczne budownictwo, w którym liczy się prostota i elegancja. Powierzchnia bez przetłoczeń doskonale wkomponuje się w nowoczesną fasadę domu. Brama z wyraźnymi, szerokimi przetłoczeniami z serii Nice Premium to propozycja dla domów utrzymanych w klasycznym stylu. Wzór do złudzenia przypomina lite drewno, dzięki czemu idealnie zgra się z drewnianą stolarką lub okiennicami. Wersja z wąskimi przetłoczeniami - Nice Classic - to rozwiązanie uniwersalne, ponieważ delikatny wzór będzie dobrze współgrał z domem o nowoczesnej, jak i klasycznej architekturze. Wszystkie bramy garażowe Nice w standardzie wykonane są w gładkiej strukturze blachy typu Silk. Gwarantuje to nie tylko wyjątkową estetykę, ale także pozwala na łatwe utrzymanie powierzchni bramy w czystości.

Listę dystrybutorów bram garażowych Nice można znaleźć na stronie internetowej www.nice.pl.Nice Polska -
należąca do grupy Nice, obecna na polskim rynku od 1996 roku, jest największym na rynku dostawcą inteligentnych i kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową oraz producentem segmentowych bram garażowych. Obecnie Nice z obrotami na poziomie ponad 150 mln euro jest obecny na najważniejszych światowych rynkach w ponad 100 krajach na świecie, w Europie Zachodniej i Wschodniej, przez Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Afrykę. Na polskim rynku w ofercie Nice Polska dostępne są również produkty elero oraz KINGgates, a w sieciach marketów budowlanych produkty Mhouse i Moovo.

źródło: Nice