PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-12-09
Dominikana czeka na Partnerów Handlowych Nice!
Na początku grudnia Nice rozstrzygnął tradycyjny program wycieczkowy dla Partnerów Handlowych.

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

Na początku grudnia Nice rozstrzygnął tradycyjny program wycieczkowy dla Partnerów Handlowych. Tym razem na ponad 100 laureatów programu Zima na Karaibach czeka najbardziej egzotyczna destynacja w historii wyjazdów Nice - Dominikana! Już w lutym wyróżnieni dystrybutorzy będą mieli okazję przeżyć wspólnie z Nice wakacje życia.

Każdy z programów motywacyjnych jest wyjątkowy. Partnerzy Handlowi Nice mieli już okazję m.in. do wspólnej ekspedycji na Saharę, przeprawy barkami przez Francję czy podziwiania futurystycznych krajobrazów Fuerteventury. Początkowo propozycje skupiały się głównie na przygodzie i zabawie, tak jak w przypadku wyjazdu w programie Tajemnice Egiptu czy rodzinnej wycieczki na Słowację na narty. Nice stara się, by dzięki programom budować relacje oparte o wzajemne zaufanie i wsparcie. Zdecydowanie rozbudowuje to relacje interpersonalne i daje możliwość lepszej współpracy handlowej.

- Programy motywacyjne dla Partnerów Handlowych organizowane są w Nice Polska już od ponad 10 lat i wpisały się na stałe w politykę firmy. Doświadczenia zdobyte w taki sposób bezpośrednio przekładają się na jakość relacji budowanych z innymi ludźmi, często współpracownikami, przełożonymi, klientami. Dzisiejszy biznes to gra zespołowa, której kluczowymi elementami są współpracujący ludzie i firmy - mówi Adam Krużyński, Dyrektor Zarządzający Nice Polska.


Programy motywacyjne Nice kładą główny nacisk na aktywności z zakresu team building. We współczesnych realiach gospodarczych i szybko zmieniającym się świecie stanowienie scalonej, jednomyślnej grupy może ułatwić rozwiązywanie wielu problemów. Wspólny wyjazd to nie tylko możliwość biernego wypoczynku w ekskluzywnych warunkach, ale przede wszystkim możliwość udziału w wielu interesujących fakultatywnych elementach.

Po wyborze w poprzednich latach urokliwych, egzotycznych miejsc (począwszy od portugalskiego regionu Algarve, poprzez wyspę Kos oraz Wyspy Kanaryjskie: Gran Canarię i Teneryfę), w lutym przyszłego roku wyróżnieni Partnerzy Handlowi Nice będą mieli okazję przeżyć niezapomnianą 8-dniową przygodę w najbardziej egzotycznym miejscu w historii wycieczek Nice - tym razem miejscem wspólnego wypoczynku będzie bajkowa Dominikana. Ponad 650 kilometrów kwadratowych urokliwych plaż, rozległe gaje palmowe, malownicze wioski oraz przelatujące nad głowami kolorowe papugi i flamingi - to podstawowe skojarzenia związane z Dominikaną. Przepiękna pogoda, beztroska atmosfera, nieustanne obcowanie z naturą. Kiedy w Polsce za oknami można jeszcze spodziewać się śniegu i pluchy, blisko 100 laureatów programu Nice będzie miało okazję skorzystać z oferowanych atrakcji, przebywając w prestiżowym hotelu RIU Merengue, wypoczywając w formule ultra all-inclusive.

Nice cyklicznie organizuje również mniejsze, krajowy programy wycieczkowe, w czasie których zazwyczaj głównym punktem jest wspólne oglądanie sponsorowanych przez Nice wydarzeń sportowych. W 2016 roku ponad 50-osobowa grupa Partnerów Handlowych Nice z północy Polski miała okazję dopingować Nice Racing Team w ostatnim turnieju z cyklu Speedway Best Pairs w Ostrowie Wielkopolskim, a 100-osobowa grupa dystrybutorów z regionu południowego bawiła się we wrześniu w Rybniku w czasie ostatniej rundy Indywidualnych Mistrzostw Europy na Żużlu.Nice Polska -
należąca do grupy Nice, obecna na polskim rynku od 1996 roku, jest największym na rynku dostawcą inteligentnych i kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową oraz producentem segmentowych bram garażowych. Obecnie Nice z obrotami na poziomie ponad 150 mln euro jest obecny na najważniejszych światowych rynkach w ponad 100 krajach na świecie, w Europie Zachodniej i Wschodniej, przez Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Afrykę. Na polskim rynku w ofercie Nice Polska dostępne są również produkty elero oraz KINGgates, a w sieciach marketów budowlanych produkty Mhouse i Moovo.

źródło: Nice