PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2017-01-12
Gwarancja Nice tylko po wyborze licencjonowanego instalatora
Instalacja napędu wykonana przez licencjonowanego instalatora musi zostać także potwierdzona odpowiednim wpisem w karcie ...

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

Wybór odpowiedniego napędu do bramy to zadanie, które dla użytkownika może stanowić nie lada wyzwanie. Oprócz zapoznania się z fachową prasą, opisami produktów w Internecie, warto skorzystać z porad specjalisty, który nie tylko doradzi optymalny wybór, ale również zainstaluje urządzenie zgodnie z warunkami gwarancyjnymi. Zgodnie z zapowiedziami, ochronie w serwisie Nice Polska z tytułu gwarancji od początku 2017 r. podlegają zestawy automatyki Nice zamontowane wyłącznie przez licencjonowanych instalatorów.

Licencjonowani instalatorzy to profesjonaliści, którzy przeszli szkolenie z zakresu montażu automatyki Nice, poznali normy oraz zasady bezpieczeństwa, a przede wszystkim zdali egzamin licencyjny w siedzibie Nice bądź jednym z regionalnych centrów szkoleniowych. Każdy z licencjonowanych instalatorów posiada imienną licencję, na której znajduje się jego zdjęcie oraz hologram potwierdzający autentyczność karty. - Jeśli użytkownik chce uzyskać potwierdzenie kompetencji danego instalatora, może w łatwy sposób zweryfikować jego kartę licencyjną w specjalnym panelu na naszej stronie internetowej. Warto również przed rozpoczęciem współpracy poprosić instalatora o okazanie licencji. W ten sposób użytkownik uzyskuje pewność, że automatyką zajmuje się odpowiednia osoba - zauważa Grzegorz Jakóbczyk, Dyrektor ds. Technicznych w Nice Polska.

Instalacja napędu wykonana przez licencjonowanego instalatora musi zostać także potwierdzona odpowiednim wpisem w karcie gwarancyjnej. Co więcej, po spełnieniu tych wymagań użytkownik ma możliwość cieszyć się przedłużoną o 50% gwarancją. Od stycznia 2017 r. standardowa długość gwarancji Nice na produkty zamontowane przez wykwalifikowane osoby została wydłużona aż do 3 lat. Aby uzyskać 3-letnią gwarancję, należy obowiązkowo wykonać płatny przegląd techniczny między 10 a 12 miesiącem użytkowania. Prawo wykonywania płatnych przeglądów technicznych mają wyłącznie licencjonowani instalatorzy Nice, którzy w czasie szkoleń technicznych poznali standard takiego przeglądu sugerowany przez producenta. Przegląd musi być potwierdzony odpowiednim wpisem w karcie gwarancyjnej. W dalszym ciągu istnieje możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia w postaci zakupu 5-letniej karty gwarancyjnej.

Wybór odpowiedniego napędu do bramy czasami bywa skomplikowany. W niektórych przypadkach nie wystarczy znać ciężar, długość czy rodzaj materiału, z którego wykonane jest skrzydło, ale należy wziąć pod uwagę także dodatkowe parametry, jak częstotliwość użytkowania, ekspozycja na wiatr czy potencjalne możliwości dalszego rozszerzenia systemu o nowe urządzenia. Licencjonowany instalator Nice nie tylko doradzi optymalne rozwiązanie, ale również zasugeruje późniejsze możliwości rozbudowania systemu. Być może dzisiaj na posesji znajduje się tylko jedna zautomatyzowana brama, ale w przyszłości jednym pilotem użytkownik może zarządzać przecież nie tylko bramami, ale także dodatkowo roletami, oświetleniem przydomowym czy systemem nawadniania ogrodu.

Budując przez lata bazę doświadczonych Partnerów Handlowych oraz wdrażając program licencyjny dla instalatorów, Nice może pochwalić się obecnie najwyższymi standardami obsługi serwisowej z zakresu automatyki w Polsce.
Nice Polska -
należąca do grupy Nice, obecna na polskim rynku od 1996 roku, jest największym na rynku dostawcą inteligentnych i kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową oraz producentem segmentowych bram garażowych. Obecnie Nice z obrotami na poziomie ponad 150 mln euro jest obecny na najważniejszych światowych rynkach w ponad 100 krajach na świecie, w Europie Zachodniej i Wschodniej, przez Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Afrykę. Na polskim rynku w ofercie Nice Polska dostępne są również produkty elero oraz KINGgates, a w sieciach marketów budowlanych produkty Mhouse i Moovo.

źródło: Nice