PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2017-05-18
Kolejna inwestycja wyposażona w system parkingowy NicePark
Systemy parkingowe NicePark cieszą się coraz większą popularnością. W ostatnich miesiącach zaawansowany system został uruchomiony ...

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

Systemy parkingowe NicePark cieszą się coraz większą popularnością. W ostatnich miesiącach zaawansowany system został uruchomiony przy jednym z największych sklepów sieci Selgros Cash&Carry przy ulicy Marsa w Warszawie. Inwestycja składająca się ze szlabanów, terminali wjazdowych i wyjazdowych oraz kas automatycznych usprawnia komunikację oraz pozwala na kontrolę klientów korzystających z parkingu, a przede wszystkim gwarantuje inwestorowi dodatkowy kontrolowany przychód.

Hala Selgros Cash&Carry zlokalizowana jest w pobliżu dużego kompleksu targowego. W dni targowe goście oraz wystawcy niejednokrotnie zajmowali wszystkie miejsca znajdujące się przy sklepie, co utrudniało klientom Selgrosa znalezienie miejsca parkingowego. Dzięki systemowi parkingowemu NicePark wyłącznie klienci udający się na zakupy mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu. Przy wszystkich stanowiskach kasowych zainstalowano rabatowniki, które pozwalają walidować bilet parkingowy. Pozostałe osoby, które nie dokonały jakichkolwiek zakupów, zobligowane są do uregulowania zobowiązania za parking w jednej z automatycznych kas biletowych. Wykonawcą inwestycji była firma Bartkon Serwis.

- Nasze rozwiązania cieszą się coraz większą popularnością wśród zarówno małych, jak i dużych inwestorów - mówi Piotr Sikorski, menedżer ds. systemów parkingowych w Nice Polska. - Podstawowa oferta Nice zawiera cztery zestawy, ale zdajemy sobie sprawę z faktu, że każdy system parkingowy wymaga unikalnych rozwiązań. NicePark to właśnie rozwiązania szyte na miarę oczekiwań klienta. Dzięki poszczególnym rozszerzeniom jesteśmy w stanie zwiększyć zakres możliwości naszego systemu o nowe funkcjonalności, np. system kart dalekiego zasięgu czy system kamer odczytujących numery tablic rejestracyjnych pojazdów. Warto podkreślić, że system parkingowy NicePark zlokalizowany przed nowym sklepem sieci Selgros pozwala na wygenerowanie kilku tysięcy złotych. W pierwszych miesiącach funkcjonowania z systemu parkingowego skorzystało już kilkanaście tysięcy użytkowników. Na miejscu instalacji nagrano film prezentujący podstawowe możliwości zastosowanych urządzeń.

Ze względu na stale rosnącą popularność tego segmentu rynku, jeszcze w pierwszej połowie 2017 roku Nice planuje wprowadzenie na rynek nowej linii profesjonalnych terminali wjazdowych i wyjazdowych, z głównym przeznaczeniem do skomplikowanych inwestycji.Nice Polska -
należąca do grupy Nice, obecna na polskim rynku od 1996 roku, jest największym na rynku dostawcą inteligentnych i kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową oraz producentem segmentowych bram garażowych. Obecnie Nice z obrotami na poziomie ponad 150 mln euro jest obecny na najważniejszych światowych rynkach w ponad 100 krajach na świecie, w Europie Zachodniej i Wschodniej, przez Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Afrykę. Na polskim rynku w ofercie Nice Polska dostępne są również produkty elero oraz KINGgates, a w sieciach marketów budowlanych produkty Mhouse i Moovo.

źródło: Nice