PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2017-06-05
Systemy kontroli ruchu pieszych oraz kontroli dostępu w ofercie Nice
Z początkiem czerwca Nice Polska wprowadza do swojej oferty systemy kontroli ruchu pieszych oraz systemy kontroli dostępu.

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

Z początkiem czerwca Nice Polska wprowadza do swojej oferty systemy kontroli ruchu pieszych oraz systemy kontroli dostępu. Rozszerzą one ofertę systemów parkingowych, które Nice oferuje już od kilku lat, umożliwiając firmie kompleksowe zabezpieczenie różnego typu obiektów oraz stref, które tego wymagają.

Wychodząc naprzeciw najnowszym standardom wyposażenia budynków i innych przestrzeni o dużym natężeniu ruchu, gdzie ważne jest odpowiednie pokierowanie pieszymi, Nice oferuje produkty z zakresu kontroli ruchu pieszych o najwyższym standardzie, wysokiej jakości oraz nowoczesnym designie.

Bramki obrotowe, rozsuwane, uchylne czy tripody, a także szeroka gama akcesoriów takich jak wygrodzenia, barierki, taśmy i słupki oraz platformy mobilne sprawiają, że asortyment Nice z zakresu kontroli ruchu pieszych jest bardzo konkurencyjny i kompleksowy.

Oferowane przez Nice bramki są wykonane ze stali nierdzewnej szczotkowanej, ale na życzenie klienta można zastosować inne wykończenie, np. stal lepszej jakości, drewno lub szkło. Dla każdej bramki Klient może indywidualnie określić jej wymiary, takie jak długość, wysokość czy szerokość przejścia. Wiele z opcji, które u konkurentów są dodatkowo płatne, Nice oferuje w standardzie - np. tripody posiadają funkcję opadającego ramienia oraz wspomaganie przejścia.

W wielu obiektach, wraz z kontrolą ruchu pieszych, wskazane jest zastosowanie systemu kontroli dostępu, dzięki któremu jeszcze łatwiej zabezpieczyć dany budynek lub strefę.

W zależności od potrzeb użytkownika, możemy zaproponować proste narzędzia kontroli ruchu jak również w pełni profesjonalny system zarządzania całym budynkiem zintegrowany z systemem parkingowym, systemami kontroli dostępu i taryfikacji czasu pracy czy zarządzania danymi personalnymi - mówi Damian Wiśniewski - Product Manager w firmie Nice.

Nasze nowe produkty sprawdzą się w wielu miejscach takich jak szpitale, banki, markety, biurowce, fabryki, hotele, instytucje rządowe, obiekty sportowe, budynki użyteczności publicznej czy lotniska, czyli wszędzie tam, gdzie odpowiednia organizacja ruchu oraz zastosowanie kontroli dostępu ma kluczowe znaczenie dla zachowania porządku i bezpieczeństwa.

Systemy Nice dają również możliwość obsługi wydarzeń sportowych, imprez plenerowych i innych spotkań masowych wymagających odpowiedniego zabezpieczenia.
Nice Polska -
należąca do grupy Nice, obecna na polskim rynku od 1996 roku, jest największym na rynku dostawcą inteligentnych i kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową oraz producentem segmentowych bram garażowych. Obecnie Nice z obrotami na poziomie ponad 150 mln euro jest obecny na najważniejszych światowych rynkach w ponad 100 krajach na świecie, w Europie Zachodniej i Wschodniej, przez Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Afrykę. Na polskim rynku w ofercie Nice Polska dostępne są również produkty elero oraz KINGgates, a w sieciach marketów budowlanych produkty Mhouse i Moovo.

źródło: Nice