PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2017-07-04
Nowy serwis internetowy Nice Polska
Z końcem czerwca uruchomiony został nowy serwis internetowy Nice Polska. Odświeżona szata graficzna, przejrzyste treści ...

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

Z końcem czerwca  uruchomiony został nowy serwis internetowy Nice Polska. Odświeżona szata graficzna, przejrzyste treści i bogaty katalog produktów to nie jedyne zalety nowej firmowej strony internetowej. Na Partnerów Handlowych Nice czekają nowe funkcjonalności „Strefy Partnera", która jest dostępna po zalogowaniu.

Nowa strona jest nie tylko atrakcyjniejsza pod względem wyglądu od swojej poprzedniczki, ale także zdecydowanie bardziej przyjazna użytkownikom. Serwis został podzielony na dwie części - jedna z nich dostępna jest dla wszystkich, druga jedynie dla sieci Partnerów Handlowych i Licencjonowanych Instalatorów Nice.

Do części ogólnodostępnej dodano nowe opcje do których należą przede wszystkim obszerny katalog produktów z opcją użycia zaawansowanych mechanizmów wyszukiwania rozwiązań w zależności od zadanych kryteriów oraz zmodyfikowane i ulepszone konfiguratory produktowe.


Nowa strona internetowa nice.pl została przygotowana w taki sposób, aby użytkownicy mogli w prosty i intuicyjny sposób znaleźć interesujące ich informacje dotyczące produktów Nice.

Poza szczegółowymi informacjami na temat oferty, użytkownicy wyszukają najbliższego Partnera Handlowego Nice w bazie ponad 1500 firm partnerskich, pobiorą instrukcje, katalogi i ulotki, zarejestrują produkty w ramach programu Automatyka Nice z 5-letnią gwarancją, czy znajdą informację o podejmowanych przez firmę akcjach sponsoringowych.

Partnerzy Nice w strefie dla nich przeznaczonej mają dostęp do aktualnych promocji,  okresowych aukcji, informacji o częściach zamiennych oraz pełnych wersji instrukcji, kart przeglądów czy rysunków złożeniowych. Nowością w Strefie Partnera jest nowy program motywacyjny przeznaczony dla Licencjonowanych Instalatorów Nice.

W najbliższych tygodniach serwis zostanie wzbogacony o kolejne funkcjonalności. Wdrożone zostanie oprogramowanie sklepu internetowego, który będzie dostępny zarówno dla użytkowników B2B jak i B2C, pojawi się możliwość zgłoszenia awarii zakupionej automatyki oraz rejestracji produktów. Funkcjonalność ta będzie uzupełniona o system automatycznych powiadomień o konieczności dokonania przeglądów.

Nowa strona jest stroną responsywną, dlatego bez żadnych problemów można z niej korzystać zarówno z pomocą tradycyjnych komputerów, jak i urządzeń mobilnych różnego typu. Serwis odpowiednio dostosowano i zoptymalizowano właśnie pod tym kontem, dostosowując go tym samym do standardów globalnych.

Ze wszystkimi funkcjonalnościami nowej strony można zapoznać się pod adresem: www.nice.pl
Nice Polska -
należąca do grupy Nice, obecna na polskim rynku od 1996 roku, jest największym na rynku dostawcą inteligentnych i kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową oraz producentem segmentowych bram garażowych. Obecnie Nice z obrotami na poziomie ponad 150 mln euro jest obecny na najważniejszych światowych rynkach w ponad 100 krajach na świecie, w Europie Zachodniej i Wschodniej, przez Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Afrykę. Na polskim rynku w ofercie Nice Polska dostępne są również produkty elero oraz KINGgates, a w sieciach marketów budowlanych produkty Mhouse i Moovo.

źródło: Nice