PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2017-09-14
Nice promuje linię Hi-Speed, automatykę do bram z „supermocami”
W tym tygodniu firma Nice rozpoczęła kampanię promująca linię siłowników Hi-Speed, czyli szybkich i bezpiecznych napędów automatycznych do bram.

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie


W tym tygodniu firma Nice rozpoczęła kampanię promująca linię siłowników Hi-Speed, czyli szybkich i bezpiecznych napędów automatycznych do bram, które umożliwiają płynne i bezpieczniejsze wjazdy i wyjazdy, a tym samym ułatwiają konsumentom życie. W ramach promocji, która potrwa do końca października, obowiązywać będzie obniżona cena sześciu produktów z serii Hi-Speed.

W kampanii będziemy promować siłowniki Hi-Speed: o najwyższej dostępnej na rynku polskim prędkości otwierania i zamykania - rozwiązania zapewniające niemal trzykrotnie szybsze wykonywanie manewrów w porównaniu z tradycyjnymi systemami automatyki domowej. Do zakupu siłowników ma zachęcić specjalna, obniżona o 400-500 zł brutto cena każdego z będących w promocji siłowników.


Promocją cenową będą objęte trzy siłowniki do bram przesuwnych i trzy siłowniki do bram skrzydłowych, a zamówienie na nie można złożyć za pośrednictwem strony dedykowanej kampanii:

https://www.nice.pl/superszybka-promocja/

Osoby, które kupią produkt objęty promocją, będą mogły go odebrać na terenie całego kraju, u jednego z ponad 1500 Partnerów Handlowych Nice.

Kampania prowadzona będzie w sieci reklamowej Google, za pośrednictwem portalu Facebook, w sieci DoubleClick, a także na portalach zasięgowych takich jak YouTube czy Onet. Do tego celu posłuży szereg dedykowanych kreacji reklamowych oraz filmy:

Krótkometrażowe filmy skupiają się na podkreśleniu dwóch zalet produktu, to jest ich szybkości i bezpieczeństwa użytkowania, ukazywanych ze szczyptą ironii przez szczególnego bohatera. Nice w swojej najnowszej kampanii bawi się gatunkiem filmowym opowiadającym o „superbohaterach" i pokazuje, w jaki sposób inteligentna technologia będąca naszą „supermocą" może pomóc nam wypełniać codzienne, jaki i te wyjątkowe prowadzone przez „superbohatera" misje.

Dzięki szybkości i precyzji działania, Hi-Speed jest synonimem bezpieczeństwa i ochrony: inteligentna technologia wykrywania przeszkód w połączeniu z fotokomórkami i sygnalizatorem świetnym, które wchodzą w zakres systemu automatyki, zapewniają wysokie i niezawodne parametry działania spełniające jednocześnie wymogi norm europejskich.
Nice Polska -
należąca do grupy Nice, obecna na polskim rynku od 1996 roku, jest największym na rynku dostawcą inteligentnych i kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową oraz producentem segmentowych bram garażowych. Obecnie Nice z obrotami na poziomie ponad 150 mln euro jest obecny na najważniejszych światowych rynkach w ponad 100 krajach na świecie, w Europie Zachodniej i Wschodniej, przez Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Afrykę. Na polskim rynku w ofercie Nice Polska dostępne są również produkty elero oraz KINGgates, a w sieciach marketów budowlanych produkty Mhouse i Moovo.

źródło: Nice