PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2017-10-17
Nice objął mecenatem Akademię Piłkarską Stadionu Śląskiego!
Na mocy porozumienia pomiędzy Nice Polska a Akademią Piłkarską Stadionu Śląskiego, przez dwa kolejne lata Nice będzie wspierać ...

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

W dniu 11 października - wiceprezes Klubu Sportowego Stadion Śląski - Andrzej Miłkowski oraz Dyrektor Zarządzający Nice Polska Sp. z o.o. - Adam Krużyński podpisali porozumienie, na mocy którego Nice obejmie mecenatem Akademię Piłkarską Stadionu Śląskiego. Przez dwa kolejne lata firma będzie wspierać utalentowaną młodzież chorzowskiej szkółki.

Akademia Stadionu Śląskiego zajmuje się szkoleniem dzieci i młodzieży w piłce nożnej. Pod fachowym okiem profesjonalnej kadry szkoleniowej trenuje w niej blisko 420 młodych piłkarzy. Wśród wychowanków Akademii są wybitne postacie polskiego futbolu. 

- Bardzo cieszymy się z faktu, że mecenat nad naszą Akademią obejmuje firma Nice - mówi Andrzej Miłkowski - wiceprezes Klubu Sportowego Stadion Śląski. Chcemy iść naprzód i pomoc firmy Nice będzie tu nieoceniona. Od lat mocno pracujemy nad jakością szkolenia i wychowania naszych zawodników, a zaangażowanie się w naszą działalność tak uznanej marki jak Nice oznacza nie tylko wsparcie materialne, ale również wizerunkowe - zaznacza Miłkowski.


Nice to marka od lat obecna w polskiej piłce. Obecnie jesteśmy sponsorem tytularnym Pierwszej Ligi Piłki Nożnej. Oprócz budowania wizerunku sponsora sportu chcemy również zaakcentować swoją obecność w zdecydowanie bardziej społecznych działaniach, ważnych dla młodych ludzi dopiero wchodzących w świat sportu.

Dzięki objęciu mecenatem przedsięwzięcia, jakim jest Akademia Stadionu Śląskiego, który nie prowadzi profesjonalnej drużyny seniorskiej, a skupia się wyłącznie na wychowaniu i szkoleniu młodych piłkarzy, łącząc lokalne społeczności, chcemy dać szansę młodym, zaangażowanym i utalentowanym dzieciakom pochodzącym z rodzino o różnym statusie społecznym, które w sporcie odnalazły swoją pasję. Mamy również nadzieję, że wspierając Akademię, przyczynimy się nie tylko do przygotowania tych młodych ludzi do piłkarskiej kariery, ale i do dorosłego życia.

Dla produktów Nice, Śląsk jest bardzo ważnym rynkiem geograficznym, dlatego chętnie i aktywnie angażujemy się tu społecznie - mówi Adam Krużyński - Dyrektor Zarządzający w firmie Nice - Nie jest to jednak pierwszy tego typu projekt Nice - nasze działania wokół młodzieżowej piłki nożnej rozpoczęła akcja „Piłkarski Diament" dedykowana wspieraniu młodych talentów i zawodników, którzy grając w małych klubach, marzą o piłkarskiej karierze.

Objęcie mecenatu nad Akademią Stadionu Śląskiego, to nie jedyny projekt, w który firma Nice zaangażowała się jesienią b.r. Zostaliśmy również partnerem fundacji KA 4 resPect, a nasz logotyp pojawił się tym samym na rękawach koszulek zawodników objętych opieką fundacji.Nice Polska -
należąca do grupy Nice, obecna na polskim rynku od 1996 roku, jest największym na rynku dostawcą inteligentnych i kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową oraz producentem segmentowych bram garażowych. Obecnie Nice z obrotami na poziomie ponad 150 mln euro jest obecny na najważniejszych światowych rynkach w ponad 100 krajach na świecie, w Europie Zachodniej i Wschodniej, przez Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Afrykę. Na polskim rynku w ofercie Nice Polska dostępne są również produkty elero oraz KINGgates, a w sieciach marketów budowlanych produkty Mhouse i Moovo.

źródło: Nice