PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2018-01-11
Kluby Nice 1 LŻ dla Tomasza Golloba
Corocznie Nice Polska, za pomocą Warszawskiego Towarzystwa Speedwaya, stara się pomóc osobom, które w ostatnim sezonie doznały kontuzji i potrzebują wsparcia.

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

W trakcie konferencji prasowej, w czasie której przedłużona została umowa między Nice a Polskim Związkiem Motorowym, poinformowano również o wsparciu akcji pomocowej dla Tomasza Golloba. Za pośrednictwem sponsora tytularnego ligi, większość klubów Nice 1 LŻ, przekazała atrakcyjne gadżety, które zostaną wylicytowane na portalu charytatywni.allegro.pl, a całkowity dochód zostanie przekazany na konto pomocowe dla Tomasza Golloba.

Corocznie Nice Polska, za pomocą Warszawskiego Towarzystwa Speedwaya, stara się pomóc osobom, które w ostatnim sezonie doznały kontuzji i potrzebują wsparcia. W poprzednich latach środki finansowe z licytacji żużlowych gadżetów wsparły rehabilitację Andrzeja Szymańskiego, Witalija Biełousowa czy Adriana Woźniaka. W tym roku podjęto decyzję o dołączeniu się do akcji zainicjowanej przez Stal Gorzów i wsparciu Tomasza Golloba. - Nie jesteśmy standardowym sponsorem, którego rola kończy się na ekspozycji własnego logotypu. Przy okazji współpracy z Nice 1 Ligą Żużlową także udało nam się przeprowadzić kilka ciekawych projektów: stworzyliśmy rywalizację o Indywidualne Mistrzostwo Ligi, cykl Nice Cup - rozgrywany w ubiegłym roku na podstawionym przez nas sprzęcie oraz corocznie w przerwie w rozgrywkach włączamy się w działalność charytatywną - powiedział Wojciech Jankowski, Business Development Manager w Nice Polska.

Na podstawie umowy sponsoringu ligi, Nice otrzymuje od klubów startujących w rozgrywkach gadżety żużlowe. W tym roku blisko 30 ciekawych przedmiotów można znaleźć na portalu charytatywni.allegro.pl. Gadżety są systematycznie dodawane. Wśród akcesoriów przekazanych przez kluby Nice 1 LŻ znajdziemy klubowe czapeczki, szaliki, a także plastrony z różnych imprez z minionego sezonu. Dodatkowo do akcji włączyła się firma One Sport, która na licytacje przekazała plastrony z różnych zawodów. Ciekawostką jest również unikatowa płyta CD z hymnem Orła Łódź, na której można znaleźć także wersję karaoke tego utworu.

Pełny wykaz przedmiotów, z których licytacji całkowity dochód zostanie przekazany na konto pomocowe dla Tomasza Golloba, można znaleźć pod tym linkiem: http://charytatywni.allegro.pl/listing?charityOrganizationPurposeId=3937. Nice Polska w latach 201302014 był jednym ze sponsorów głównych najlepszego polskiego żużlowca wszechczasów.Nice Polska -
należąca do grupy Nice, obecna na polskim rynku od 1996 roku, jest największym na rynku dostawcą inteligentnych i kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową oraz producentem segmentowych bram garażowych. Obecnie Nice z obrotami na poziomie ponad 150 mln euro jest obecny na najważniejszych światowych rynkach w ponad 100 krajach na świecie, w Europie Zachodniej i Wschodniej, przez Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Afrykę. Na polskim rynku w ofercie Nice Polska dostępne są również produkty elero oraz KINGgates, a w sieciach marketów budowlanych produkty Mhouse i Moovo.

źródło: Nice