PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2018-03-26
Limitowana edycja pilotów na 25-te urodziny!
Światowy lider rynku automatyki, Nice S.p.A. z okazji swoich 25-tych urodzin wprowadził do oferty limitowaną serię pilotów Inti oraz Era P.

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

Światowy lider rynku automatyki, Nice S.p.A. z okazji swoich 25-tych urodzin wprowadził do oferty limitowaną serię pilotów Inti oraz Era P. Użytkownik może teraz wybierać spośród pięciu stylowych wzorów obudowy, które idealnie mogą pasować do jego nastroju czy charakteru, wystroju wnętrza domu, a także dokładnie odwzorowywać najnowsze trendy modowe.

Miniaturowy, poręczny pilot Nice Inti to idealne rozwiązanie, które mieści się w kieszeni lub torebce, do zarządzania bramami wjazdowymi lub garażowymi. Ze względu na swój niewielki rozmiar może być również noszony na smyczy, wraz z kluczami. Każdy pilot Inti posiada swój spersonalizowany kod ID, dzięki czemu Nice zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Obsługa pilota jest intuicyjna i nie sprawi problemów żadnemu użytkownikowi. Co więcej, funkcja pamięci pozwala na zaprogramowanie nowego pilota, nawet z dala od miejsca instalacji. W jubileuszowej edycji mamy do wyboru 3 unikalne wzory obudowy.


Z kolei nowa seria pilotów Era P służy przede wszystkim do kontroli domowego systemu składającego się z rolet, żaluzji oraz markiz. W limitowanej serii dostępne są dwa unikatowe rodzaje obudów.

Nice od zawsze słynął z innowacyjnych rozwiązań, które ułatwiają życie. Dzięki temu nasze życie staje się prostsze, a codzienne, rutynowe obowiązki przyjemniejsze. Limitowana edycja pilotów jest ograniczona pod względem liczby wyprodukowanych urządzeń oraz geograficznej dystrybucji. Wybierając urodzinowego pilota użytkownik uzyskuje możliwość pochwalenia się unikatowym wzorem w globalnej skali!
Nice Polska -
należąca do grupy Nice, obecna na polskim rynku od 1996 roku, jest największym na rynku dostawcą inteligentnych i kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową oraz producentem segmentowych bram garażowych. Obecnie Nice z obrotami na poziomie ponad 150 mln euro jest obecny na najważniejszych światowych rynkach w ponad 100 krajach na świecie, w Europie Zachodniej i Wschodniej, przez Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Afrykę. Na polskim rynku w ofercie Nice Polska dostępne są również produkty elero oraz KINGgates, a w sieciach marketów budowlanych produkty Mhouse i Moovo.

źródło: Nice