PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2018-08-27
Budowa domu – gdzie szukać oszczędności
Sposób budowy wymarzonego domu zależy od możliwości finansowych i czasu, jakimi dysponuje inwestor.

P.P.H.U. NITUS Piotr Nowak
Drużków Pusty 9
32-862 Porąbka Iwkowska

tel. 14 684 50 07
fax 14 691 86 79
nitus@nitus.pl
www.nitus.pl

» więcej o firmie

Budowa domu to nie lada wyzwanie, nie tylko finansowe, ale też logistyczne. W przypadku bramy garażowej, okien czy drzwi podejmujemy decyzje, które będą miały istotny wpływ na wiele czynników: od komfortu i finansowego aspektu użytkowania budynku po efekt wizualny. Możemy sobie pomóc i oszczędzić pieniądze, czas oraz nerwy kupując wszystkie te elementy u jednego producenta.

Sposób budowy wymarzonego domu zależy od możliwości finansowych i czasu, jakimi dysponuje inwestor. Jedni wybierają tzw. system gospodarczy. Jego atutem są niższe koszty budowy. Inwestor samodzielnie organizuje wszystkie prace, materiały, fachowców od poszczególnych etapów robót, załatwia formalności, negocjuje ceny. Jednak jest to rozwiązanie dla osób, które mają czas na samodzielne koordynowanie pracami oraz zmysł organizacyjny.

Na budowę „pod klucz" decydują się zwykle inwestorzy z zasobniejszym portfelem, dla których to czas jest najcenniejszy.

Wszystko w jednym miejscu

W obydwu przypadkach można zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze, dokonując zakupów u jednego producenta. Taką firmą jest NITUS z Drużkowa Pustego (woj. małopolskie), która dysponuje kompleksową ofertą bram garażowych, okien, parapetów, rolet zewnętrznych, moskitier i drzwi, a nawet komórek lokatorskich.


- Nasza firma istnieje na rynku już od lat 90., oferujemy więc rozwiązania sprawdzone, które spełniają surowe normy jakości jak i posiadają wysoki współczynnik izolacji termicznej i akustycznej. Jesteśmy producentem szerokiego wachlarza asortymentu, zarówno w zakresie parametrów technicznych oraz bogatej gamy kolorystycznej. W przypadku bram garażowych klient ma do wyboru 10 kolorów podstawowych i aż 70 różnych oklein oraz możliwość lakierowania w dowolnym kolorze palety RAL, 100 wzorów drzwi zewnętrznych pasujących zarówno do nowoczesnych budynków jak również do renowacyjnej architektury, 25 kolorów pancerzy rolet zewnętrznych oraz ponad 40 różnych kolorów stolarki PVC. Do produkowanych przez nas bram garażowych, okien, rolet, drzwi oferujemy systemy automatyczne renomowanych producentów, których jesteśmy oficjalnym partnerem, m.in. firmy Somfy - wyjaśnia Paweł Orzeł, ekspert firmy NITUS.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Korzystając z oferty jednego producenta oszczędzamy czas, ponieważ kontaktujemy się z przedstawicielem jednej firmy, który koordynuje cały proces zakupowy. Znając nasze oczekiwania i możliwości jest w stanie zaproponować nam odpowiednie rozwiązania wraz z kompleksową obsługą montażową i transportem. Składając zamówienie możemy też wynegocjować rabat. Już samo to przynosi nam wymierne korzyści finansowe. Ponadto zamiast tracić czas na rozmowy z kolejną firmą i różnymi ekipami monterskimi, zastanawiać się, czy uda nam się dobrać odpowiednie elementy tak, by do siebie pasowały, możemy zająć się następnym etapem prac. 

Gwarancja dopasowania

Diabeł tkwi w szczegółach, prawda? Wybierając produkty tego samego producenta mamy gwarancję dopasowania wszystkich elementów. Jest to istotne nie tylko w kwestiach kolorystyki, ale przede wszystkim w przypadku zastosowania napędów automatycznych w bramach i roletach, czy też elektronicznych elementów kontroli dostępu w drzwiach wejściowych. Przede wszystkim wszelkiego rodzaju urządzenia i podzespoły są ze sobą kompatybilne. Wiele ułatwia to podczas serwisowania poszczególnych elementów, bez konieczności ponownego umawiania się z różnymi firmami.

Budowa wymarzonego domu to długoterminowa inwestycja, przede wszystkim w komfort i bezpieczeństwo jego mieszkańców. Warto więc wybrać rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości, korzystając przy tym z kompleksowej oferty jednego, sprawdzonego producenta. Do korzyści z zaoszczędzonego czasu i pieniędzy nikogo przecież nie trzeba przekonywać. 

źródło: Nitus