PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2019-06-26
Nice jednym ze sponsorów Klubowych Mistrzostw Polski 2019
Nice to marka od lat obecna w polskiej piłce. Oprócz budowania wizerunku sponsora sportu chce również zaakcentować swoją obecność ...

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

W miniony weekend (22-23 czerwca br.) przedstawiciele Nice Polska wzięli udział w Klubowych Mistrzostwach Polski w piłce nożnej roczników 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, które odbyły się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Byliśmy jednym ze sponsorów tego wydarzenia. Zaprezentowaliśmy tam również nasze rozwiązania, przy okazji organizując sportowe atrakcje dla starszych oraz młodszych odwiedzających.

Tegoroczne mistrzostwa to już piąta edycja turnieju najmłodszych roczników, tak jak w poprzednich latach impreza swoim zasięgiem objęła cały kraj. Dzięki udziałowi w Klubowych Mistrzostwach Polski młodzi zawodnicy mogli doświadczać emocji, jakie towarzyszą rozgrywkom piłkarskim na najwyższym poziomie.  W zawodach poprzedzających wielki finał wzięło udział 180 drużyn z całego kraju, a łączna liczba zawodników przekroczyła 2500 młodych adeptów piłki nożnej.

Nice to marka od lat obecna w polskiej piłce. Oprócz budowania wizerunku sponsora sportu chcemy również zaakcentować swoją obecność w zdecydowanie bardziej społecznych działaniach, ważnych dla młodych ludzi dopiero wchodzących w świat sportu. Dlatego podejmujemy inicjatywy, dzięki którym dajemy szansę młodym, zaangażowanym i utalentowanym dzieciakom, które w sporcie odnalazły swoją pasję. Mamy również nadzieję, że wspierając przedsięwzięcia takie jak KMP, przyczynimy się nie tylko do przygotowania tych młodych ludzi do piłkarskiej kariery, ale i do dorosłego życia.O Nice Polska

Polski oddział Nice jest jednym z pierwszych międzynarodowych oddziałów włoskiej firmy Nice SpA - silnej międzynarodowej grupy posiadającej obecnie 20 oddziałów na całym świecie.

Od 1996 roku, z dystrybutora podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, Nice Polska stał się dostawcą kompleksowych systemów automatyki dla domu i przemysłu. Obecnie Nice Polska oferuje: automatykę do bram przesuwnych, skrzydłowych, garażowych, przemysłowych oraz rolet, segmentowe bramy garażowe, systemy parkingowe, systemy kontroli ruchu pieszych oraz wideofdomofony.

Nice group

Założona w 1993 r. włoska firma Nice jest światowym liderem w zakresie Home Automation, Home Security i Smart Home mającym szeroką ofertę zintegrowanych rozwiązań automatyki do bram, bram garażowych, rolet, systemów parkingowych, bezprzewodowych systemów alarmowych i home security dla domu i przemysłu. Grupa Nice realizuje strategię rozwoju i światowej ekspansji na nowe rynki i obszary działalności w celu rozszerzenia gamy konfigurowalnych, przyjaznych dla użytkownika systemów. Jednocześnie firma wzmacnia swoją markę konkurując na coraz to nowych segmentach rynku. Nice eksportuje swoje produkty, charakteryzujące się innowacyjnością technologiczną i nowoczesnym wzornictwem, do ponad 100 krajów, realizując za granicą ponad 90% skonsolidowanych dochodów Grupy, równych 325 milionom euro w 2017 r.

źródło: Nice