PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2019-07-03
Nowy ekosystem Nice Yubii - Twój dom Cię zaskoczy
Firma Nice wprowadza do oferty Yubii - najnowszy ekosystem umożliwiający kontrolę wszystkich elementów automatyki domowej.

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

Firma Nice, lider rynku w sektorach Home Automation, Home Security i Smart Home, wprowadza do oferty Yubii - najnowszy ekosystem umożliwiający kontrolę wszystkich elementów automatyki domowej. Rozwiązanie to ułatwiając zarządzanie domem - pozwala na sterowanie nim z dowolnego miejsca, jednocześnie poprawia bezpieczeństwo domowników poprzez całodobową kontrolę wyznaczonych obszarów. Światowa premiera Yubii odbyła się 2 lipca br. w Mediolanie. Równolegle system zostanie wprowadzony na polski rynek.

Według ABI Research wartość rynku rozwiązań dla inteligentnego domu sięgnie 123 mld dol. do 2022 r. Rośnie również entuzjazm konsumentów - wedle badania przeprowadzonego przez Oferteo.pl, na wdrożenia Smart Home zdecydowało się 23% ankietowanych, którzy w 2018 roku budowali dom. Odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na inteligentne systemy do zarządzania Smart Home, które pozostają łatwe i przyjazne w obsłudze jest wprowadzany przez Nice ekosystem - Yubii. Innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu kontrola automatyki domowej staje się jeszcze prostsza.

Ekosystem Yubii wyróżnia się na rynku rozwiązań Smart Home dwukierunkową komunikacją umożliwiającą sprawdzenie czy bramy, rolety, żaluzje zostały prawidłowo zamknięte bądź otwarte. Nice jako pierwszy producent na polskim rynku wprowadził tę możliwość, dzięki której konsumenci zyskują komfort, bezpieczeństwo i wygodę - wszystko w zasięgu pilota Era One BD.

EKOSYSTEM

Yubii to nowy ekosystem Nice stworzony zarówno z myślą o użytkownikach dopiero rozpoczynających swoją przygodę z automatyka domową, jak i dla tych, którzy chcą rozbudować swój system automatyki.

Podłączając Core hub, serce systemu automatyki Yubii do domowej sieci Wi-Fi, można połączyć wszystkie elementy systemu automatyki Nice sprawiając, że będą one współdziałały.


Core jest sercem ekosystemu Yubi - z jego pomocą możesz połączyć
elementy automatyki Nice i zarządzać nimi z poziomu smartfonu za pomocą
aplikacji  MyNice Welcome App, tworząc spersonalizowane scenariusze.

Aby uzyskać więcej informacji o ekosystemie Yubii, zapraszamy na stronę internetową.  

Zobacz tutorial, jak w łatwy sposób można zaprogramować Core.

Dzięki aplikacji MyNice Welcome App, Ekosystem Yubii, umożliwia szybkie i intuicyjne zarządzanie automatyką do rolet, markiz, żaluzji, bram wjazdowych i garażowych jak też sterowanie szlabanami i oświetleniem. Istnieje możliwość tworzenia indywidualnych scenariuszy np. za każdym razem, gdy otwierasz garaż, włączy się oświetlenie ogrodu, czy po tym jak wstaniesz, otworzą się wszystkie rolety oraz brama garażowa, by umożliwić psu wyjście do ogrodu - także zdalnie. Zarządzanie systemem możliwe jest również dzięki zastosowaniu dwukierunkowych pilotów Nice.

Aplikację MyNice Welcome App można pobrać bezpłatnie:

https://itunes.apple.com/it/app/mynice-welcome/id1267210551

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nice.nhk&hl=it

- Rynek domów inteligentnych rośnie w Polsce dynamicznie. Systemy Smart Home cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Nasi klienci doceniają korzyści płynące z instalacji w domu takiego systemu. Dodatkowo, prostota obsługi - wystarczy tu tylko telefon lub tablet, i już można zarządzać  wszystkimi systemami zainstalowanymi w domu. Jesteśmy przekonani, że system Yubii to odpowiedź na rosnące oczekiwania Polaków. Ułatwiamy życie wszystkim, sprawiając, że nawet najmniejsze codzienne gesty stają się proste i wyjątkowe  - powiedział Marcin Skrobisz, Dyrektor Zarządzający Nice Polska.

REWOLUCJA YUBII

Z Yubii wszystkie elementy systemu automatyki komunikują się nie tylko między sobą lecz także z Tobą.

Dwukierunkowe piloty zdalnego sterowania Nice Era One BD i Era P BD dostarczają informacji na temat stanu automatyki (otwarta, zamknięta, częściowo otwarta) i potwierdzają odbiór polecenia przez emisję kolorowego sygnału świetlnego, wibracje i dźwięk. Z MyNice Welcome App, możesz używać smartfonu do zarządzania elementami systemu automatyki domowej, gdziekolwiek jesteś. 

KORZYŚCI

Bezpieczeństwo, komfort i informacja zwrotna z pilota...

Dzięki dwukierunkowym pilotom Nice Era One BD do sterowania bramami wjazdowymi i garażowymi oraz dwukierunkowym pilotom Era P BD do sterowania markizami, żaluzjami i roletami, możesz sprawdzić stan swojej automatyki, kiedy tylko chcesz (w odpowiedzi otrzymasz status: otwarta, zamknięta, częściowo otwarta) i upewnić się, że polecenie dotarło do automatyki - nawet gdy tego nie widzisz. Piloty zdalnego sterowania komunikują się z użytkownikiem za pomocą trzech kolorów (zielony, czerwony, pomarańczowy), wibracji (Era One BD) lub sygnału dźwiękowego (Era P BD).


Dzięki technologii NFC zbliżając pilota ERA One BD do smartfona możesz
uzyskać informację o statusie automatyki oraz poziomie naładowania baterii.


Pilot Era One BD do zarządzania automatyką wjazdową. 


Era P BD przenośny pilot do zarządzania roletami, markizami i żaluzjami.

Naścienny pilot Era W BD
do zarządzania roletami, markizami I żaluzjami.
Dwukierunkowe piloty Nice komunikują się z dwukierunkowymi odbiornikami rolet, markiz, żaluzji, zwiększając swój zasięg w momencie podłączenia nowych elementów, dzięki czemu możesz zarządzać automatyką w całym domu wydając zaledwie jedno polecenie.

SIEĆ SPRZEDAŻY

Aby kupić i zainstalować nowy ekosystem Yubii firmy Nice skontaktuj się z jednym z Licencjonowanych Partnerów Handlowych Nice, których lista znajduje się na stronie www.nice.pl (zakładka: „Gdzie kupić?").
O Nice Polska

Polski oddział Nice jest jednym z pierwszych międzynarodowych oddziałów włoskiej firmy Nice SpA - silnej międzynarodowej grupy posiadającej obecnie 20 oddziałów na całym świecie.

Od 1996 roku, z dystrybutora podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, Nice Polska stał się dostawcą kompleksowych systemów automatyki dla domu i przemysłu. Obecnie Nice Polska oferuje: automatykę do bram przesuwnych, skrzydłowych, garażowych, przemysłowych oraz rolet, segmentowe bramy garażowe, systemy parkingowe, systemy kontroli ruchu pieszych oraz wideofdomofony.

Nice group

Założona w 1993 r. włoska firma Nice jest światowym liderem w zakresie Home Automation, Home Security i Smart Home mającym szeroką ofertę zintegrowanych rozwiązań automatyki do bram, bram garażowych, rolet, systemów parkingowych, bezprzewodowych systemów alarmowych i home security dla domu i przemysłu. Grupa Nice realizuje strategię rozwoju i światowej ekspansji na nowe rynki i obszary działalności w celu rozszerzenia gamy konfigurowalnych, przyjaznych dla użytkownika systemów. Jednocześnie firma wzmacnia swoją markę konkurując na coraz to nowych segmentach rynku. Nice eksportuje swoje produkty, charakteryzujące się innowacyjnością technologiczną i nowoczesnym wzornictwem, do ponad 100 krajów, realizując za granicą ponad 90% skonsolidowanych dochodów Grupy, równych 325 milionom euro w 2017 r.

źródło: Nice