PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2019-10-11
Spotkanie Partnerów Handlowych Nice w Katowicach
W dniach 28-29 września 2019 roku w Katowicach odbył się zjazd niemal stu Partnerów Handlowych firmy Nice, podczas którego ...

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

W dniach 28-29 września 2019 roku w Katowicach odbył się zjazd niemal stu Partnerów Handlowych firmy Nice, podczas którego uczestnicy mieli okazję zapoznać się z nowościami produktowymi Nice oraz uczestniczyć w ostatniej, finałowej rundzie Mistrzostw Europy na żużlu.

Spotkanie rozpoczęło się od części produktowej w trakcie której, eksperci Nice zaprezentowali nowości z zakresu integracji automatyki budynkowej oraz przedstawili planowane sposoby zarządzania portfolio produktowym grupy Nice w przyszłości. Pokazane zostały również nowości w segmencie szybkobieżnych bram przemysłowych oraz przyszłe narzędzia wsparcia serwisowego, które umożliwiają zdalną diagnostykę oraz konserwację automatyki wjazdowej.


Zanim grupa udała się na Stadion Śląski w Chorzowie, aby wspólnie obejrzeć finałową rundę cyklu Indywidualnych Mistrzostw Europy, w hotelu odbyło się spotkanie z zawodnikami sponsorowanymi przez Nice. Wzięli w nim udział Kacper Woryna, Michael Jepsen Jensen oraz Antonio Linback.

Kolejna część spotkania na Stadionie Śląskim obfitowała w wielkie emocje. Na oczach blisko 30 tysięcy widzów Woryna był bliski sięgnięcia po brązowy medal w klasyfikacji końcowej.

Jako firma Nice staramy się łączyć aspekt biznesowy i sportowy podczas wspólnych spotkań z naszymi Partnerami Handlowymi. Nie inaczej było tym razem - gdzie podczas sobotniego spotkania mieliśmy możliwość zaprezentowania nowości produktowych takich jak CORE czy Centero Home marki elero. Przypomnieliśmy również naszym Klientom pełną ofertę smart home firmy Fibaro. Przedstawiliśmy także kierunek rozwoju firmy Nice oraz naszą wizję Instalatora przyszłości dzięki pokazowi z okularów Microsoft Holo Lens. Była to wspaniała okazja do wspólnych rozmów, wymiany doświadczeń między uczestnikami, budowania relacji a dodatkiem było spotkanie i rozmowa z żużlowcami - podkreślił Marcin Skrobisz - Dyrektor Zarządzający Nice Polska.

Na zakończenie wszyscy zaproszeni goście bawili się do białego rana w hotelu Park Inn by Radisson w Katowicach.O Nice Polska

Polski oddział Nice jest jednym z pierwszych międzynarodowych oddziałów włoskiej firmy Nice SpA - silnej międzynarodowej grupy posiadającej obecnie 20 oddziałów na całym świecie.

Od 1996 roku, z dystrybutora podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, Nice Polska stał się dostawcą kompleksowych systemów automatyki dla domu i przemysłu. Obecnie Nice Polska oferuje: automatykę do bram przesuwnych, skrzydłowych, garażowych, przemysłowych oraz rolet, segmentowe bramy garażowe, systemy parkingowe, systemy kontroli ruchu pieszych oraz wideofdomofony.

Nice group

Założona w 1993 r. włoska firma Nice jest światowym liderem w zakresie Home Automation, Home Security i Smart Home mającym szeroką ofertę zintegrowanych rozwiązań automatyki do bram, bram garażowych, rolet, systemów parkingowych, bezprzewodowych systemów alarmowych i home security dla domu i przemysłu. Grupa Nice realizuje strategię rozwoju i światowej ekspansji na nowe rynki i obszary działalności w celu rozszerzenia gamy konfigurowalnych, przyjaznych dla użytkownika systemów. Jednocześnie firma wzmacnia swoją markę konkurując na coraz to nowych segmentach rynku. Nice eksportuje swoje produkty, charakteryzujące się innowacyjnością technologiczną i nowoczesnym wzornictwem, do ponad 100 krajów, realizując za granicą ponad 90% skonsolidowanych dochodów Grupy, równych 325 milionom euro w 2017 r.

źródło: Nice