PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2019-10-24
Jubileuszowa gala 15-lecia firmy E-SYSTEM pełna wzruszeń i emocji
19 października br., firma E-SYSTEM, jeden z największych polskich dystrybutorów automatyki budynkowej Nice oraz systemów zabezpieczeń ...

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

19 października br., firma E-SYSTEM, jeden z największych polskich dystrybutorów automatyki budynkowej Nice oraz systemów zabezpieczeń, świętowała 15-lecie swojej działalności. W uroczystej gali wzięli udział partnerzy biznesowi firmy, pracownicy oraz najbliższa rodzina. Zaproszeni goście mieli okazję przeżyć wspólnie niezapomniany wieczór pełen wspomnień oraz wzruszeń.

Galę w Hotelu Klimtówka*** w Wolbromiu prowadzili Justyna Sikora-Ficek oraz Marcin Ficek. Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia historii firmy. Właściciel firmy E-SYSTEM oraz twórca marki Montersi.pl, Marcin Ficek w sentymentalnym filmie wspomniał trudne początki oraz emocje, jakie towarzyszyły pierwszym latom działalności. - Kilkanaście lat temu w naszej okolicy stopa bezrobocia była bardzo wysoka, a ja szukałem pomysłu na swoje życie zawodowe. Pamiętam, jak bardzo cieszyliśmy się z żoną, kiedy w 2003 roku otrzymaliśmy pierwsze 18 zamówień. Wartość zamówień nie była wysoka, ale dla nas sam fakt, że dostaliśmy kilkanaście maili z zamówieniami był czymś niesamowitym, do czego dzisiaj wracamy z wielkim sentymentem - zauważył Marcin Ficek.


W trakcie gali nie brakowało wielu wzruszających momentów oraz podziękowań. Oprócz Partnerów Handlowych wyróżnienia otrzymali wszyscy pracownicy firmy E-SYSTEM. - Jestem przekonany, że naszą receptą na sukces - bo nie boję się użyć tego słowa, że na przestrzeni 15-stu lat odnieśliśmy sukces - są wszyscy ludzie, którzy codziennie tworzą markę Montersi.pl. Jesteśmy jak jedna wielka rodzina, która wzajemnie rozumie się i motywuje do dalszej pracy - dodał Marcin Ficek. Jubileuszową galę swoim występem uświetniła skrzypaczka Agnes Violin, która zaprezentowała niestandardowe wykonania utworów muzyki klasycznej, jak i współczesnej, na swoich unikatowych elektrycznych - diamentowych skrzypcach.

- Jeśli ktoś poprosiłby mnie o wskazanie naszego partnera handlowego, który mógłby być przykładem prowadzenia biznesu w naszej branży, bez najmniejszego zawahania wskazałbym na firmę E-System oraz prowadzoną przez nią na rynku polskim markę Montersi.pl. Na przestrzeni ostatnich 15-stu lat Marcin wraz z Justyną zbudowali perfekcyjnie funkcjonującą maszynę stanowiącą prawdziwe wsparcie dla kilku tysięcy instalatorów z całej Polski. Od początku w swojej działalności stawiali, podobnie jak Nice, na budowę relacji międzyludzkich na różnych płaszczyznach. Myślę, że dzięki temu nasze firmy doskonale rozumieją się - mamy podobne podwaliny. Można jednak osiągnąć sukces biznesowy, pozostając wciąż dobrym człowiekiem. W trakcie ostatniego Monters Day instalatorzy byli np. zachęcani do przyłączenia się do ruchu promującego odpowiedzialne ojcostwo. Wszystkim producentom sprzętu mogę tylko życzyć, żeby doczekali się tak wspaniałych partnerów handlowych- powiedział Wojciech Jankowski, Business Development Manager, Nice Polska.


Po gali zaproszeni goście wzięli udział w bankiecie, w trakcie którego o dobry nastrój zadbał barmański zespół polskich mistrzów świata z grupy Champion Bartender Quality. Oprócz pokazów sztuczek barmańskich, serwowali oni wyjątkowe koktajle, przygotowane wyłącznie na ten wieczór, m.in. Special for Montersi oraz Monterski Chill-Out. Jednym z najciekawszych punktów wieczoru był z pewnością występ iluzjonisty Piotra Denisiuka. Szampańska zabawa taneczna przy akompaniamencie zespołu muzycznego trwała do białego rana.

W 2019 roku firma E-SYSTEM otworzyła swoją nową siedzibę w Zabagniu k. Wolbromia. W pełni zautomatyzowany, inteligentny budynek inspiruje, a także prezentuje szeroki aspekt możliwości zastosowania automatyki i systemów zabezpieczeń. Na drugim piętrze zlokalizowana jest nowoczesna sala szkoleniowa, w której cyklicznie prowadzone są szkolenia, m.in. z zakresu automatyki Nice oraz bram garażowych Nice. Nowoczesne środki prezentacyjne pozwalają w skuteczny sposób zaprezentować metody zarządzania automatyką, także z wykorzystaniem smartfonu, oraz przekazać wiedzę instalatorom zainteresowanym tematyką zabezpieczenia posesji czy smart home. Warto wspomnieć, że Nice Polska, we współpracy z Montersi.pl, corocznie organizuje MontersDay - branżową konferencję, w trakcie której prezentowane są przyszłe trendy w dziedzinie zarządzania automatyką wjazdową oraz osłonową. W tegorocznej edycji, która odbyła się we wrześniu i była połączona z prezentacją nowej siedziby, udział wzięło blisko 130-stu instalatorów z całego kraju.
O Nice Polska

Polski oddział Nice jest jednym z pierwszych międzynarodowych oddziałów włoskiej firmy Nice SpA - silnej międzynarodowej grupy posiadającej obecnie 20 oddziałów na całym świecie.

Od 1996 roku, z dystrybutora podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, Nice Polska stał się dostawcą kompleksowych systemów automatyki dla domu i przemysłu. Obecnie Nice Polska oferuje: automatykę do bram przesuwnych, skrzydłowych, garażowych, przemysłowych oraz rolet, segmentowe bramy garażowe, systemy parkingowe, systemy kontroli ruchu pieszych oraz wideofdomofony.

Nice group

Założona w 1993 r. włoska firma Nice jest światowym liderem w zakresie Home Automation, Home Security i Smart Home mającym szeroką ofertę zintegrowanych rozwiązań automatyki do bram, bram garażowych, rolet, systemów parkingowych, bezprzewodowych systemów alarmowych i home security dla domu i przemysłu. Grupa Nice realizuje strategię rozwoju i światowej ekspansji na nowe rynki i obszary działalności w celu rozszerzenia gamy konfigurowalnych, przyjaznych dla użytkownika systemów. Jednocześnie firma wzmacnia swoją markę konkurując na coraz to nowych segmentach rynku. Nice eksportuje swoje produkty, charakteryzujące się innowacyjnością technologiczną i nowoczesnym wzornictwem, do ponad 100 krajów, realizując za granicą ponad 90% skonsolidowanych dochodów Grupy, równych 325 milionom euro w 2017 r.

źródło: Nice