PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2019-10-28
Jeszcze szybsze bramy dzięki siłownikom Nice Hi-Speed
Linia Hi-Speed to grupa innowacyjnych siłowników, wyróżniających się charakterystycznym czerwonym systemem wysprzęglania, przeznaczona jest do ...

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

Linia Hi-Speed to grupa innowacyjnych siłowników, wyróżniających się charakterystycznym czerwonym systemem wysprzęglania, przeznaczona jest do jeszcze szybszej pracy w przypadku automatyzacji bram skrzydłowych i przesuwnych. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom możesz otworzyć bramę w czasie wynoszącym nawet 6 sekund1. Wszystkie kody produktów zostały oznaczone specjalnie przez producenta dopiskiem HS jak Hi Speed.

NOWOŚĆ

Dzięki niezawodnym siłownikom Hi-Speed, brama otworzy się i zamknie 3 razy szybciej  niż brama zautomatyzowana tradycyjnymi silnikami, upraszczając życie, podnosząc jego komfort i bezpieczeństwo.


KORZYŚCI

Siłowniki linii Nice Hi-Speed to idealne rozwiązanie w miejscach, w których szybkość otwierania bramy ma znaczenie i zależy nam na skróceniu czasu oczekiwania na wjazd lub wyjazd.

Hi-Speed idealnie sprawdzają się przy automatyzacji bram posesyjnych i przemysłowych: to połączenie wydajności z maksymalnym bezpieczeństwem. Silniki są idealnym rozwiązaniem w miejscach, kiedy bardzo ważny jest czas otwarcia oraz zamknięcia bramy np. w ruchliwych obszarach miejskich, gdzie trzeba wjechać i wyjechać sprawnie, szybko i co najważniejsze bezpiecznie zarówno w swoim przypadku oraz dla innych użytkowników drogi.


Nice, dla Twojego większego spokoju  i komfortu

Prędkość przesuwu bram zautomatyzowanych siłownikami Hi-Speed jest o około 40%2 wyższa od produktów standardowych, dzięki czemu nie tracisz czasu czekając na otwarcie bramy. Po co stać w korku - aż brama się otworzy? 

Dzięki automatyce Nice Hi-Speed można:
  • szybko wjechać, sprawnie usuwając się z ruchliwej ulicy;
  • szybko wyjechać wiedząc, że brama automatycznie zamknie się szybko za nami zachowując wszystkie standardy bezpieczeństwa.

Nice oferuje kompletny system o najwyższych możliwych standardach bezpieczeństwa: systemy Hi-Speed można łączyć z urządzeniami bezpieczeństwa Nice, takimi jak fotokomórki, lampy sygnalizacyjne oraz listwy bezpieczeństwa montowane na skrzydle bramy, aby zatrzymać ruch bramy natychmiast po wykryciu przeszkody.


Sterowanie za pomocą PILOTÓW

Siłowniki Nice Hi-Speed mogą być sterowane kultowymi pilotami Nice Era Inti, które są, dostępne aż w sześciu kolorach.  Małe, poręczne piloty zmieszczą się w kieszeni lub torebce. Mogą także służyć jako eleganckie breloki do kluczy. Inti są bezpieczne i niezawodne, dzięki zastosowaniu systemu szyfrowanej komunikacji z drogą radiową z kodem dynamicznie zmiennym, który zapobiega ich kopiowaniu.

Piloty są dostępny również w specjalnej edycji, z okazji 25-lecia Nice, z atrakcyjnymi wzorami i dopasowaniem do gustu użytkowników.

Sterowanie smartfonem Dzięki interfejsowi Nice IT4WIFI, jest możliwość zarządzania automatyką bramy w dowolnym momencie z dowolnego miejsca na Świecie  przy pomocy smartfona.

SIEĆ SPRZEDAŻY

Aby zainstalować siłownik Nice Hi-Speed lub wymienić obecnie posiadany na szybszy w celu poprawienia komfortu i skrócenia czasu pracy automatyki skontaktuj się z jednym z Licencjonowanych Partnerów Handlowych Nice, których lista znajduje się na stronie www.nice.pl (zakładka: „Gdzie kupić?"), który zaproponuje odpowiednie rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.1 Biorąc pod uwagę instalację standardową, z wyłączeniem fazy przyspieszenia i zwalniania.

2 Biorąc pod uwagę instalację standardową, z wyłączeniem fazy przyspieszenia i zwalniania. Szybkość otwierania bramy wynosi 35 metrów na minutę.O Nice Polska

Polski oddział Nice jest jednym z pierwszych międzynarodowych oddziałów włoskiej firmy Nice SpA - silnej międzynarodowej grupy posiadającej obecnie 20 oddziałów na całym świecie.

Od 1996 roku, z dystrybutora podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, Nice Polska stał się dostawcą kompleksowych systemów automatyki dla domu i przemysłu. Obecnie Nice Polska oferuje: automatykę do bram przesuwnych, skrzydłowych, garażowych, przemysłowych oraz rolet, segmentowe bramy garażowe, systemy parkingowe, systemy kontroli ruchu pieszych oraz wideofdomofony.

Nice group

Założona w 1993 r. włoska firma Nice jest światowym liderem w zakresie Home Automation, Home Security i Smart Home mającym szeroką ofertę zintegrowanych rozwiązań automatyki do bram, bram garażowych, rolet, systemów parkingowych, bezprzewodowych systemów alarmowych i home security dla domu i przemysłu. Grupa Nice realizuje strategię rozwoju i światowej ekspansji na nowe rynki i obszary działalności w celu rozszerzenia gamy konfigurowalnych, przyjaznych dla użytkownika systemów. Jednocześnie firma wzmacnia swoją markę konkurując na coraz to nowych segmentach rynku. Nice eksportuje swoje produkty, charakteryzujące się innowacyjnością technologiczną i nowoczesnym wzornictwem, do ponad 100 krajów, realizując za granicą ponad 90% skonsolidowanych dochodów Grupy, równych 325 milionom euro w 2017 r.

źródło: Nice