PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2019-10-30
Nowe Centrum Szkoleniowe Nice w Jaworznie
Nice Polska we współpracy z firmą Pluscom rozwija Autoryzowane Centrum Szkoleniowe w Jaworznie. Do dyspozycji kursantów udostępniona została ...

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

Nice Polska we współpracy z firmą Pluscom rozwija Autoryzowane Centrum Szkoleniowe w Jaworznie. Do dyspozycji kursantów udostępniona została nowa przestrzeń, pozwalająca zwiększyć liczbę i zakres przeprowadzanych szkoleń. Zmiany poczynione w obiekcie pozwolą na przeszkolenie nawet 16-stu osób podczas jednej sesji.

Nowa sala szkoleniowa, oznakowania budynku oraz modyfikacja strony internetowej to tylko kilka, najbardziej znaczących zmian, wprowadzonych przez firmę Pluscom, która jest podmiotem realizującym szkolenia. Sala szkoleniowa została wyposażona w pełną gamę produktów Nice. Będzie umożliwiać przeprowadzenie szkoleń dla kandydatów na Licencjonowanych Instalatorów Nice oraz szkoleń przedłużających Licencję Instalatora Nice na najwyższym poziomie.


Firma Nice od lat przykłada szczególną wagę do szkolenia instalatorów. Dzięki systemowi szkoleń oraz autorskiemu programowi licencyjnemu ich praca staje się prosta. Nowe centrum daje nie tylko możliwość zapoznania się z automatyką Nice, jest również platformą wymiany doświadczeń, pomysłów i opinii. Program licencyjny jest wyróżnikiem Nice na polskim rynku.

Cieszę się, że firma Pluscom powiększyła przestrzeń szkoleniową, podnosząc jakość oferowanych usług. W dzisiejszych czasach wiedza jest bardzo ważna, a inwestycje w szkolenia pracowników zaowocują w przyszłości jeszcze lepszą obsługą Klientów oraz podniosą jakość wykonywanych instalacji. Rozwój naszego regionalnego punktu szkoleniowego jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku, które jest kształtowane przez rozwój Programu Licencyjnego Nice - mówi Marcin Skrobisz, Dyrektor Zarządzający Nice Polska.

Firma Pluscom szkoli Instalatorów nie tylko w zakresie automatyki wjazdowej. W nowej lokalizacji, o powierzchni ok. 60 m2, prowadzone są również szkolenia z systemów domofonowych i wideodomofonowych. Ponadto, w niedalekiej przyszłości ruszą szkolenia z monitoringu wizyjnego, systemów alarmowych, kontroli dostępu czy montażu bram garażowych. Ogromną zaleta nowego Centrum Szkoleniowego jest jego lokalizacja w bliskim sąsiedztwie autostrady A4 i drogi S1, pozwalająca na szybki dojazd z całej południowej Polski.


Możliwość powiększenia portfolio szkoleniowego jest dla nas bardzo istotna, dlatego zainwestowaliśmy w większą salę szkoleniową. Nowa sala to przede wszystkim wyższy komfort zarówno dla kursantów jak i dla prowadzącego szkolenie, większa powierzchnia na ekspozytory oraz łatwiejszy dostęp do nich, za czym idzie lepsza efektywność części praktycznej - mówi Artur Szóstak - współwłaściciel firmy Pluscom.
O Nice Polska

Polski oddział Nice jest jednym z pierwszych międzynarodowych oddziałów włoskiej firmy Nice SpA - silnej międzynarodowej grupy posiadającej obecnie 20 oddziałów na całym świecie.

Od 1996 roku, z dystrybutora podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, Nice Polska stał się dostawcą kompleksowych systemów automatyki dla domu i przemysłu. Obecnie Nice Polska oferuje: automatykę do bram przesuwnych, skrzydłowych, garażowych, przemysłowych oraz rolet, segmentowe bramy garażowe, systemy parkingowe, systemy kontroli ruchu pieszych oraz wideofdomofony.

Nice group

Założona w 1993 r. włoska firma Nice jest światowym liderem w zakresie Home Automation, Home Security i Smart Home mającym szeroką ofertę zintegrowanych rozwiązań automatyki do bram, bram garażowych, rolet, systemów parkingowych, bezprzewodowych systemów alarmowych i home security dla domu i przemysłu. Grupa Nice realizuje strategię rozwoju i światowej ekspansji na nowe rynki i obszary działalności w celu rozszerzenia gamy konfigurowalnych, przyjaznych dla użytkownika systemów. Jednocześnie firma wzmacnia swoją markę konkurując na coraz to nowych segmentach rynku. Nice eksportuje swoje produkty, charakteryzujące się innowacyjnością technologiczną i nowoczesnym wzornictwem, do ponad 100 krajów, realizując za granicą ponad 90% skonsolidowanych dochodów Grupy, równych 325 milionom euro w 2017 r.

źródło: Nice