PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2019-12-20
Wigilia podkarpacka z Nice i elero
W miniony czwartek i piątek (12-13.12.2019 r.) w Rzeszowie odbyło się tradycyjne świąteczne spotkanie Partnerów Handlowych Nice i elero z województwa podkarpackiego.

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

W miniony czwartek i piątek (12-13.12.2019 r.) w Rzeszowie odbyło się tradycyjne świąteczne spotkanie Partnerów Handlowych Nice i elero z województwa podkarpackiego. W trakcie spotkania nie zabrakło okazji do zapoznania się z nowościami produktowymi czy rozmów na temat propozycji, które uzupełnią ofertę w 2020 roku. Przede wszystkim zaproszeni goście spotkali się jednak przy wigilijnym stole.

W gościnnych progach Hotelu Metropolitan**** grupa wyróżnionych dystrybutorów Nice i elero wzięła udział w szkoleniu, w trakcie którego zaprezentowano kilka nowości produktowych. - Skupiliśmy się przede wszystkim na możliwościach integracji automatyki wjazdowej i bramowej, a także automatyki osłonowej za pomocą trzech dostępnych w naszym portfolio home integratorów. Zaczęliśmy od prezentacji możliwości Nice Core i aplikacji MyNice Welcome - mówi Wojciech Jankowski z Nice Polska, który poprowadził warsztat. Każdy z uczestników mógł ściągnąć na swojego smartfona aplikację i w praktyce pokazywano możliwości zarządzania uprawnieniami użytkowników oraz sprawdzania logów systemowych. Warto podkreślić, że już w najbliższym czasie, dzięki aktualizacji oprogramowania Nice Core będzie wspierał technologię dwukierunkową, a także dodatkowo uzyskana zostanie kompatybilność z systemem Amazon Alexa.

W dalszej kolejności zaprezentowano elero Centero Home, dzięki któremu możemy nie tylko zarządzać zdalnie automatyką osłonową elero, ale także konkurencyjnych marek! - W tym przypadku pokazaliśmy różnice w programowaniu między elero Centero a Nice Core. Warto podkreślić, że dużym udogodnieniem jest dodatkowa aplikacja mobilna elero connect, która jest przeznaczona wyłącznie dla instalatora. Umożliwia ona pełną konfigurację systemu, która jest w dalszej kolejności przekazywana do aplikacji przeznaczonej dla użytkownika końcowego - zauważył Marcin Krupnik, Chief Product Manager, odpowiedzialny w dywizji screen za markę elero, jednocześnie podkreślając zalety rozszerzenia systemu do wersji centero Plus. W ten sposób użytkownik w prosty sposób może uzyskać kompatybilność swojego systemu automatyki osłonowej elero z oświetleniem Phillips Hue czy stacjami pogodowymi Netatmo. Na zakończenie zaprezentowane zostały podstawowe możliwości systemu Fibaro w oparciu o centralę sterującą Home Center 2. Nie zabrakło wątków związanych z pracami badawczymi nad dalszą integracją produktową Nice i elero, dzięki rozwiązaniom oferowanym przez Fibaro. Przedstawiono również plany związane z wdrożeniami produktowymi w innych liniach produktowych - zaprezentowane zostały m.in. bramy szybkobieżne, które w ostatnich miesiącach uzupełniły portfolio produktowe Nice.

Na zakończenie wręczono okolicznościowe puchary oraz pamiątkowe medale dla wyróżnionych Partnerów Handlowych Nice i elero z województwa podkarpackiego. Nagrody specjalne odebrali: Arkadiusz Staniek, właściciel firmy Verdon za zaangażowanie w projekty sponsoringu sportowego, Rafał Gawroński z firmy Gawraf za wzorową współpracę z działem serwisu oraz Andrzej Wolak z firmy MEGAel za wieloletnie zaangażowanie w promocję marki Nice. Poszczególnych wyróżnień dokonały osoby obsługujące w grupie Nice region Podkarpacia: Piotr Szott, Marcin Siwek oraz Marcin Krupnik.

Po dekoracji wyróżnionych firm w restauracji Manufaktura odbyła się uroczysta świąteczna kolacja. W rodzinnej atmosferze dziękowano sobie za minione 12 miesięcy oraz życzono wszelkiej pomyślności w najbliższym roku. Gościem specjalnym kolacji wigilijnej był Janusz Ślączka - trener zespołu Wilki Krosno, wspieranego w sezonie 2019 przez Nice oraz Verdon, który opowiedział zgromadzonym gościom wiele anegdot związanych z rozwojem żużla na Podkarpaciu.O Nice Polska

Polski oddział Nice jest jednym z pierwszych międzynarodowych oddziałów włoskiej firmy Nice SpA - silnej międzynarodowej grupy posiadającej obecnie 20 oddziałów na całym świecie.

Od 1996 roku, z dystrybutora podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, Nice Polska stał się dostawcą kompleksowych systemów automatyki dla domu i przemysłu. Obecnie Nice Polska oferuje: automatykę do bram przesuwnych, skrzydłowych, garażowych, przemysłowych oraz rolet, segmentowe bramy garażowe, systemy parkingowe, systemy kontroli ruchu pieszych oraz wideofdomofony.

Nice group

Założona w 1993 r. włoska firma Nice jest światowym liderem w zakresie Home Automation, Home Security i Smart Home mającym szeroką ofertę zintegrowanych rozwiązań automatyki do bram, bram garażowych, rolet, systemów parkingowych, bezprzewodowych systemów alarmowych i home security dla domu i przemysłu. Grupa Nice realizuje strategię rozwoju i światowej ekspansji na nowe rynki i obszary działalności w celu rozszerzenia gamy konfigurowalnych, przyjaznych dla użytkownika systemów. Jednocześnie firma wzmacnia swoją markę konkurując na coraz to nowych segmentach rynku. Nice eksportuje swoje produkty, charakteryzujące się innowacyjnością technologiczną i nowoczesnym wzornictwem, do ponad 100 krajów, realizując za granicą ponad 90% skonsolidowanych dochodów Grupy, równych 325 milionom euro w 2017 r.

źródło: Nice