PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2020-02-18
Spy i Spy Hi-Speed: szybsze i bezpieczniejsze bramy garażowe dzięki dwukierunkowej kontroli
Spy to najnowsza linia siłowników do automatyzacji bram garażowych, idealna do zastosowań ...

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

Grupa NICE przedstawia nowe siłowniki do bram garażowych Spy i Spy Hi-Speed.

Spy to najnowsza linia siłowników do automatyzacji bram garażowych, idealna do zastosowań mieszkaniowych: kompletny, inteligentny i bezpieczny system, wyróżniająca się innowacyjną koncepcją i projektem.

Spy jest pierwszym siłownikiem marki Nice z oddzielnie zabudowaną centralą sterującą: silnik siłownika porusza się wzdłuż szyny na zasadzie napędu zębatkowego, bez potrzeby użycia łańcucha lub innych głośnych elementów napędowych. Jest idealny dla każdej architektury.

Spy jest prosty i szybki w instalacji i programowaniu. Przy użyciu procedury "Quick Setup", po naciśnięciu przez Instalatora przycisku otwierania, centrala sterująca automatycznie wykrywa wszystkie podłączone urządzenia i pozycje wyłączników krańcowych silnika. Dzięki zamocowanej na ścianie garażu centrali sterującej z wbudowanym dodatkowym oświetleniem LED i trzema przyciskami do sterowania automatyką, programowanie, obsługa i konserwacja urządzenia - są bardzo proste i wygodne.

Ważną cechą jest bezpieczeństwo: funkcja wykrywania przeszkód natychmiast odwraca ruch silnika w przypadku kontaktu bramy z przedmiotem lub osobą. System wysprzęglania typu ON/OFF pozwala zwolnić lub zablokować silnik w dowolnej pozycji wzdłuż prowadnicy, wszystko w jednym prostym ruchu, gwarantując maksymalne bezpieczeństwo nawet w przypadku awarii zasilania.
Co więcej, dzięki zasilaniu 24 V instalator jest chroniony przed ryzykiem porażenia prądem podczas pracy przy instalacji.


Spy Hi-Speed

Szybkość ma znaczenie, zwłaszcza gdy chodzi o bezpieczeństwo. Nice uważnie obserwuje potrzeby konsumentów i konsekwentnie odpowiada na nie, dlatego  wprowadza na rynek rewolucyjnie szybkie siłowniki do bram. Dzięki szybszemu otwieraniu użytkownik może bezpieczniej wjechać na posesję z ruchliwej ulicy, może też szybciej zamknąć bramę - mając pewność, że nikt nie zdąży przemknąć niezauważony. To najszybsze siłowniki dostępne na polskim rynku!

Nice rozszerza ofertę automatyki o dwukierunkowy siłownik Spy Hi-Speed, który skraca czas oczekiwania i gwarantuje większą szybkość otwierania i zamykania bram garażowych - aż o 60%1.  Dwukierunkowy pilot Era One BiDi i dwukierunkowy odbiornik OXIBD znajdujące się w zestawie informują, czy polecenie zostało poprawnie odebrane przez automatykę bramy i pozwalają w dowolnym momencie sprawdzić status bramy wjazdowej lub garażowej (otwarta, zamknięta, częściowo otwarta).

Różnice pomiędzy siłownikami obrazuje poniższy materiał wideo:


Spy / Spy Hi-Speed - KORZYŚCI

Szybkość

Gdy nie chcesz czekać: dzięki Spy Hi-Speed brama garażowa otwiera się i zamyka dwa razy szybciej.

Łatwość użytkowania

Dzięki Spy wszystko jest w zasięgu ręki: dzięki oddzielnej konsoli sterującej SpyBox z wbudowanym dodatkowym światłem LED i trzema poręcznymi kluczami do sterowania bramą garażową programowanie, konserwacja i użytkowanie stają się jeszcze prostsze.

Łatwość instalacji i zaprogramowania

Dzięki procedurze "Quick Setup" po naciśnięciu przycisku otwierania konsola sterująca automatycznie wykrywa wszystkie podłączone urządzenia i położenie wyłączników siłownika. To ułatwia pracę instalatora. 

SYSTEMY KONTROLI

Siłownik Spy i Spy Hi-Speed można łatwo kontrolować poprzez konsolę sterującą i pilot Era One BiDi, które znajdują się w zestawie.


Po naciśnięciu przycisku "i" na pilocie można w dowolnym momencie sprawdzić status bramy (otwarta, zamknięta, w ruchu). Szyfrowana komunikacja gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz zwiększoną odporność na zakłócenia radiowe. Dzięki temu pilot Era One idealnie sprawdza się w miastach i obszarach na których działa wiele urządzeń.

Sterowanie smartfonem

Dzięki  technologii Apple HomeKit i certyfikowanemu interfejsowi Nice IT4WIFI, można sterować bramą garażową w dowolnym momencie z dowolnego miejsca w najprostszy sposób: przy pomocy smartfona.



1  W odniesieniu do standardowych wersji Spy i biorąc pod uwagę typową instalację, z wyłączeniem przyspieszania i zwalniania.



O Nice Polska

Polski oddział Nice jest jednym z pierwszych międzynarodowych oddziałów włoskiej firmy Nice SpA - silnej międzynarodowej grupy posiadającej obecnie 20 oddziałów na całym świecie.

Od 1996 roku, z dystrybutora podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, Nice Polska stał się dostawcą kompleksowych systemów automatyki dla domu i przemysłu. Obecnie Nice Polska oferuje: automatykę do bram przesuwnych, skrzydłowych, garażowych, przemysłowych oraz rolet, segmentowe bramy garażowe, systemy parkingowe, systemy kontroli ruchu pieszych oraz wideofdomofony.

Nice group

Założona w 1993 r. włoska firma Nice jest światowym liderem w zakresie Home Automation, Home Security i Smart Home mającym szeroką ofertę zintegrowanych rozwiązań automatyki do bram, bram garażowych, rolet, systemów parkingowych, bezprzewodowych systemów alarmowych i home security dla domu i przemysłu. Grupa Nice realizuje strategię rozwoju i światowej ekspansji na nowe rynki i obszary działalności w celu rozszerzenia gamy konfigurowalnych, przyjaznych dla użytkownika systemów. Jednocześnie firma wzmacnia swoją markę konkurując na coraz to nowych segmentach rynku. Nice eksportuje swoje produkty, charakteryzujące się innowacyjnością technologiczną i nowoczesnym wzornictwem, do ponad 100 krajów, realizując za granicą ponad 90% skonsolidowanych dochodów Grupy, równych 325 milionom euro w 2017 r.

źródło: Nice