PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2020-04-23
Bezpiecznie, kameralnie i z klasą - Nowoczesne Ogrodzenie Frontowe: Beryl firmy Plast-Met
Wybierając model Beryl mamy pewność, że nasze ogrodzenie będzie solidne i trwałe, zapewni ...

PLAST-MET
ul. Milicka 34
55-100 Trzebnica

tel. 71 312 07 93
fax 71 387 08 30
biuro@plast-met.pl
www.plast-met.pl

» więcej o firmie

Wielu z nas wybierając ogrodzenie swojej posesji kieruje się prywatnymi upodobaniami, stawiając na rozwiązania, które najbardziej wpisują się w osobiste gusta estetyczne. Tymczasem niemniej istotna jest funkcjonalność ogrodzenia - a ta w przypadku modelu Beryl firmy Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe idzie w parze z atutami wizualnymi.

Marka Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe zadbała, by w zróżnicowanej i szerokiej ofercie firmy znalazły się produkty, które oprócz tego, że stanowią swoistą wizytówkę posesji, spełniają także pokładane w nich oczekiwania użytkowe. Wybierając model Beryl mamy pewność, że nasze ogrodzenie będzie solidne i trwałe, zapewni również prywatność oraz bezpieczeństwo.


Tym, co wyróżnia kolekcję Beryl, jest stworzona z blachy o formie żaluzji solidna konstrukcja.

Takie rozwiązanie gwarantuje mieszkańcom kameralność, wyznaczając teren posesji, broniąc dostępu przed nieproszonymi gośćmi i osłaniając od brudu czy hałasu, dobiegającego np. z ruchliwej ulicy. Nieprzezierny wzór o prostym designie nadaje ogrodzeniu także charakteru, idealnie sprawdzając się tak w nowoczesnym, jak i tradycyjnym budownictwie. Dzięki zastosowanej metodzie ułożenia przęseł - w formie żaluzji, pełne ogrodzenie cechuje wizualna lekkość, a przy tym jest trwałe. Model Beryl posłuży nam bowiem przez lata - zabezpieczenie antykorozyjne to zasługa technologii DUPLEX, z powodzeniem wykorzystywanej przez firmę Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe już od 20 lat. Tym, co warto podkreślić, jest także ekologiczne rozwiązanie - w procesie produkcji ogrodzeń spawanie zostało znacząco ograniczone. Dzięki temu, że poprzeczne elementy są przykręcane do ramy śrubami, ich ewentualna wymiana jest dodatkowo bardzo prosta.


W kolekcji Beryl dostępne są następujące elementy główne: przęsło proste (TYP P), furtka (lewostronna i prawostronna), oraz brama dwuskrzydłowa i przesuwna TOP (lewostronna i prawostronna). Ich wzbogacenie stanowią nowoczesne komponenty, jak chociażby wielofunkcyjny moduł Centerbox z wideodomofonem, lampy ogrodzeniowe czy ogrodowe. Oprawy LED, przeznaczone do instalacji w słupach ogrodzeniowych, dostępne są aż w pięciu rozmiarach. Mają stalowo-aluminiową konstrukcję, która gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, a także szczelność na poziomie IP67, co jest równoznaczne z pełną ochroną przed wnikaniem pyłu i zalaniem wodą. Zastosowanie innowacyjnych opraw LED w słupach ogrodzeniowych umożliwia oświetlenie strefy parkingowej czy wjazdu - oświetlenie pełni wówczas funkcję ostrzegawczą, świecąc na pomarańczowo, gdy otwieramy i zamykamy bramę. Wszystkie komponenty idealnie się ze sobą komponują, ponadto sterowanie nimi jest bardzo łatwe, przez aplikacje mobilne za pomocą nowatorskich systemów Smart Light i Smart Fance.

Model Beryl firmy Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe


Maksymalna dostępna szerokość Minimalna standardowa szerokość
Przęsło proste (TYP P) 2500 mm 2000 mm
Brama Dwuskrzydłowa 5500 mm 3000 mm
Brama Przesuwna TOP 6000 mm 3000 mm
Furtka Standardowa szerokość: 1100 mm

źródło: Plast-Met