PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2020-11-23
Nowy ogród wystawowy we Wrocławiu otwarty – twoje ogrodzenie na wyciągnięcie ręki
Z myślą o dolnośląskich klientach firma Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe otworzyła właśnie ...

PLAST-MET
ul. Milicka 34
55-100 Trzebnica

tel. 71 312 07 93
fax 71 387 08 30
biuro@plast-met.pl
www.plast-met.pl

» więcej o firmie

Z myślą o dolnośląskich klientach firma Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe otworzyła właśnie pierwszy we Wrocławiu własny punkt sprzedaży wraz z dużym ogrodem wystawowym. Można w nim „w realu" obejrzeć wszystkie modele Nowoczesnych Ogrodzeń Frontowych, sprawdzić, czym różni się funkcjonowanie bramy przesuwnej i dwuskrzydłowej oraz spróbować jak steruje się automatyką z poziomu pilota lub smartfona. Na inwestorów czekają też specjaliści, którzy odpowiedzą na pytania techniczne i pomogą dobrać optymalne rozwiązanie dla konkretnej działki.

Wybór ogrodzenia na podstawie zdjęcia z internetu czy rysunków w katalogu nie jest zadaniem prostym. Aby ułatwić swoim klientom podjęcie trafnej decyzji, trzebnicka firma Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe otworzyła właśnie we Wrocławiu punkt sprzedaży z bogato wyposażonym ogrodem wystawowym. Na terenie 1000 m2 stworzono m.in. blisko 20 aranżacji składających się z różnych elementów ogrodzeniowych, pawilon do obsługi klientów oraz magazyn.

- W naszym nowym punkcie sprzedaży można zobaczyć na żywo każdy z modeli Nowoczesnych Ogrodzeń Frontowych, które posiadamy w ofercie - mówi Magdalena Duzinkiewicz, specjalistka Plast-Met Wrocław Systemy Ogrodzeniowe.  - Ekspozycje zostały zaaranżowane w taki sposób, aby jak najlepiej pokazać jak poszczególne wzory prezentują się w ogrodowym otoczeniu. Co więcej, nie tylko na własne oczy zobaczymy wszystkie elementy w różnym wykończeniu i kolorystyce, ale również będziemy mieli możliwość przetestowania obsługi automatyki bramowej, domofonów oraz zdalnego sterowania lampami LED.

Możliwość bezpośredniego kontaktu z produktem jest nie do przecenienia, tym bardziej jeśli można przekonać się jak wygląda w rzeczywistym rozmiarze i w naturalnej przestrzeni. Co więcej daje to szansę na upewnienie się, że rzeczywiście mamy do czynienia z ogrodzeniem wysokiej jakości, wykonanym z najlepszych materiałów i dbałością o detale.

- Z naszego doświadczenia wynika, że inwestorzy po obejrzeniu elementów systemu i konsultacji z ekspertem często decydują się na inny model niż początkowo planowali - podkreśla Małgorzata Podemska, menadżer ds. rozwoju rynku w firmie Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe. - Dzieje się tak, ponieważ niektórych aspektów nie brali wcześniej pod uwagę lub zupełnie inaczej wyobrażali sobie dane przęsło czy bramę. Zależy nam, aby nasi klienci byli naprawdę zadowoleni z efektu finalnego, ponieważ ogrodzenie zostanie z nimi na lata. Z tego względu umożliwiliśmy im przyjrzenie się z bliska każdemu z rozwiązań jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Kolejny krok w rozwoju trzebnickiej firmy

Punkt sprzedaży zlokalizowany jest na ul. Granicznej w pobliżu lotniska. Łatwo więc do niego dojechać także inwestorom spoza Wrocławia.

- Ogród wystawowy stworzyliśmy z myślą przede wszystkim o wsparciu indywidualnych klientów, którzy stają przed zadaniem ogrodzenia swojej posesji - wyjaśnia Magdalena Duzinkiewicz. - Jesteśmy jednak otwarci również na współpracę z wykonawcami, deweloperami i projektantami, których serdecznie do nas zapraszamy. 

Trzebnicka firma Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe stale się rozwija, zajmując pozycję jednego z czołowych producentów nowoczesnych rozwiązań ogrodzeniowych w Polsce. W swojej ofercie, oprócz kompletnych systemów ogrodzeniowych, posiada także elementy takie jak oświetlenie LED oraz moduł Centerbox. Wrocławska placówka to już czwarty własny punkt sprzedaży firmy Plast-Met na terenie naszego kraju. Dołączył on do oddziałów zlokalizowanych na Pomorzu, Śląsku i w Centralnej Polsce. Sprzedażą produktów Plast-Met zajmują się również punkty partnerskie na terenie całej Polski.

 - Od firmy rodzinnej, funkcjonującej w skromnych warunkach ewoluowaliśmy do przedsiębiorstwa, w którym zatrudnionych jest ponad 200 osób - podsumowuje prezes Marian Przybylski. - Powstanie kolejnego punktu jest wynikiem realizacji  strategii rozwoju, która wzmacnia strukturę wewnętrzną. Nie byłoby to możliwe bez doświadczenia i zaangażowania pracowników, którzy odgrywają kluczową rolę w tym procesie. Zawsze podkreślam, że to właśnie ludzie są największą wartością naszej firmy. To oni tworzą idee, odpowiadają za wizerunek i osiągnięcia marki. Tak było również w przypadku wrocławskiego punktu sprzedaży.

źródło: Plast-Met