PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2020-11-24
Programator Pro-View i aplikacja MyNice Pro - nowe narzędzia dla instalatora
Grupa Nice wprowadza na rynek Pro-View - nowy wielofunkcyjny programator, który ułatwia pracę instalatora oraz umożliwia zdalne programowanie ...

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

Grupa Nice wprowadza na rynek Pro-View - nowy wielofunkcyjny programator, który ułatwia pracę instalatora oraz umożliwia zdalne programowanie automatyki oraz zarządzania nią za pośrednictwem aplikacji MyNice Pro.

PRODUKT

Miło nam poinformować o wprowadzeniu przez Grupę Nice programatora Pro-View, który w połączeniu z aplikacją MyNice Pro stanowi profesjonalne narzędzie w rękach instalatora umożliwiające programowanie, kontrolowanie i zarządzanie automatyką wjazdową oraz szlabanami firmy Nice, także na odległość. Produkty będą dostępne na rynku polskim już wkrótce.
 

Zobacz jak działa Pro-View

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.nice.pl

CO NOWEGO

Zdalna konfiguracja automatyki Nice za pośrednictwem smartfona

Podłączając programator Pro-View do centrali sterującej Nice działającej w oparciu o protokół BusT4, instalator może w prosty sposób skonfigurować urządzenie za pomocą nowej aplikacji MyNice Pro zainstalowanej na smartfonie.

Aplikacja MyNice Pro - unikalne narzędzie z wieloma przydatnymi funkcjami.


Aplikacja MyNice Pro
pozwala instalatorowi na programowanie automatyki Nice poprzez smartfon, za pośrednictwem programatora Pro-View.
 

Aplikacja MyNice Pro umożliwia:

 • uruchomienie automatyki w prosty i intuicyjny sposób dzięki procedurze krok po kroku oraz opisowi parametrów, który jest wyświetlany bezpośrednio na ekranie smarfona podczas konfiguracji. Opis jest zgodny z instrukcją obsługi, która może być przez instalatora przywołana w każdej chwili, gdy chce on uzyskać dalsze informacje. Kolejną zaletą aplikacji jest funkcja wyszukiwania, ułatwiająca znalezienie konkretnego parametru, niezbędnego do ukończenia instalacji,
 • ustawienie i zarządzanie wszystkimi możliwymi do skonfigurowania parametrami automatyki Nice z najbardziej wygodnego dla Instalatora miejsca, np. z samochodu, co jest wygodne szczególnie gdy na zewnątrz panują złe warunki atmosferyczne,
 • zarządzanie akcesoriami, takimi jak pilot lub urządzenia RFID,
 • utworzenie backupu ostatnich ustawień konkretnej centrali w chmurze Nice Cloud oraz możliwość powrócenia do tych danych w dowolnym czasie,
 • szybki dostęp do dokumentacji produktu online,
 • dodawanie instalacji, zapisywanie jej geolokalizacji i zdalne zarządzanie nią w panelu instalatora, możliwość wstawienia zdjęcia instalacji, co umożliwia wizualizację zainstalowanych urządzeń,
 • rozpoznanie typu zainstalowanego urządzenia oraz aktualizowanie firmware centrali, dzięki automatycznym powiadomieniom o dostępnych aktualizacjach, możliwość pobrania instrukcji obsługi aktualizowanego urządzenia.

ZALETY

Kompletne i zaawansowane rozwiązanie

Programator posiada funkcje dobrze znanych Instalatorom automatyki Nice z narzędzi takich jak programatory Nice:
O-View i O-Box: Pro-View umożliwia szybkie programowanie pilotów, odbiorników i siłowników skonstruowanych w oparciu o system Opera oraz programowanie i aktualizowanie nowych dwukierunkowych odbiorników i pilotów Nice, łączy bowiem funkcjonalności obu poprzednich programatorów.

Programator ProView jest wyposażony w czytniki RFID i NFC. Technologia NFC (Near Field Communication) pozwala skonfigurować produkty Nice wyposażone w tę technologię po poprzez zbliżenie do urządzenia smartfonu, na którym zainstalowana jest aplikacja MyNice Pro. Możliwość programowania produktów za pośrednictwem smartfona gwarantuje instalatorowi większą wygodę i znaczną oszczędność czasu. Dodawanie lub usuwanie nowego pilota, także zdalnie, nigdy nie było tak łatwe. 

Ponadto, zbliżając smartfon do urządzenia, użytkownik może uzyskać dostęp do wielu przydatnych informacji, takich jak poziom rozładowania baterii czy instrukcja obsługi.

Wydajny system zdalnego zarządzania

Podłączając programator do centrali siłownika, instalator może przeprowadzić konfigurację urządzenia za pomocą aplikacji MyNice Pro zainstalowanej na smartfonie.

Używając aplikacji MyNice Pro i Nice Cloud instalator może w prosty sposób konfigurować automatykę, sprawdzać stan akcesoriów, tworzyć i zarządzać bazą wykonanych instalacji.

Łatwy w obsłudze i solidny

Dzięki kompaktowym rozmiarom i dwugodzinnej żywotności baterii Pro-View jest łatwy do transportowania i niezależny od zasilacza. W ochronie urządzenia pomaga specjalny, zabezpieczający pokrowiec.  


Pro-View umożliwia: 

 • szybkie zaprogramowanie dwukierunkowych pilotów z serii Era One, jak również pilotów jednokierunkowych,
 • zarządzanie wszystkimi funkcjami dwukierunkowych odbiorników Era One.

MAKSYMALNA WYDAJNOŚĆ DZIĘKI PRACY W CHMURZE

Chmura Nice Cloud posada sekcję dla instalatora, dzięki niej instalator ma dostęp do przydatnych funkcji i ma możliwość:

 • wyświetlenia wszystkich swoich instalacji oraz wizyt serwisowych wraz z ich lokalizacjami na mapie oraz uzyskania przydatnych statystyk,
 • wstawienia zdjęć instalacji oraz zapisania kopii zapasowej montażu danego klienta (kopia jest dostępna i możliwa do wykorzystania tylko przez instalatora).

Administrator systemu może tworzyć dodatkowych użytkowników oraz monitorować i zarządzać pracą instalatorów optymalizując ją. Dzięki Nice Cloud, osoba zarządzająca pracą instalatorów w łatwy i szybki sposób może sprawdzić listę instalatorów, geolokalizację klientów oraz uzyskać podstawowe dane dotyczące konkretnej instalacji.

Profesjonalny serwis 

Nice oferuje rozwiązania, których celem jest wzbogacenie oferty dla klienta końcowego oraz uproszczenie sposobu instalacji i programowania systemów automatyki, od tych najprostszych do najbardziej zaawansowanych.

źródło: Nice