PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2021-01-19
Wizualna lekkość i bezpieczeństwo – Nowoczesne Ogrodzenie Frontowe Onyks firmy Plast-Met Systemy Ogr
Miłośnicy tradycji, którzy chcą, aby ich posesja wyróżniała się na tle innych, z pewnością ...

PLAST-MET
ul. Milicka 34
55-100 Trzebnica

tel. 71 312 07 93
fax 71 387 08 30
biuro@plast-met.pl
www.plast-met.pl

» więcej o firmie

Stalowe ogrodzenia z prostych, pionowych kształtowników to już swoista klasyka gatunku. Miłośnicy tradycji, którzy jednak chcą, aby ich posesja wyróżniała się na tle innych, z pewnością zainteresują się modelem Onyks z oferty Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe. Zagęszczone, zestawione w pary pręty tworzą oryginalną, ale subtelną przegrodę, która skutecznie strzeże domowego bezpieczeństwa.

Nowoczesne Ogrodzenie Frontowe Onyks to model, który idealnie wpisuje się w ogrodzeniowe trendy. Stanowi nowoczesną wersję tradycyjnego rozwiązania. Proste, pionowe profile ze stali rozmieszczono nieco inaczej niż zazwyczaj. Zgrupowane zostały parami, dzięki czemu nie tylko płot zyskuje na oryginalności, ale też staje się bezpieczniejszą przegrodą dla dzieci i zwierząt domowych. Między zagęszczonymi profilami nie uda się bowiem przecisnąć. Prostota i elegancja tego rozwiązania pozwalają zastosować je praktycznie w każdym otoczeniu. Świetnie sprawdzi się przy domu o dowolnej stylistyce, ale także w przestrzeniach publicznych, wokół parków czy terenów rekreacyjnych. Ogrodzenie łączy w sobie wizualną lekkość ze stabilnością i trwałością konstrukcji. Zbudowane jest z pionowych kształtowników o przekroju 15 x 15 mm, zespolonych u dołu i u góry kształtownikami poziomymi 25 x 25 mm. NOF Onyks to kompleksowy system, w skład którego wchodzą przęsła, furtka, brama dwuskrzydłowa oraz przesuwna o tej samej stylistyce, a także pasujące do nich elementy uzupełniające, takie jak słupki czy akcesoria montażowe. Pionowe profile mogą być zakończone zaślepką lub dowolnie dobranym grotem. Do wyboru mamy też dwie opcje - przęsła proste i wykończone w kształcie łuku (wypukłe).


W trosce o środowisko i zadowolenie użytkowników  

Nowatorska technologia produkcji Nowoczesnych Ogrodzeń Frontowych firmy Plast-Met została opracowana nie tylko z myślą o tworzeniu funkcjonalnych produktów wysokiej jakości, ale także z uwzględnieniem ochrony środowiska. Proces technologiczny zorganizowany jest tak, by ograniczyć do minimum szkodliwy wpływ na otoczenie. Jednym z ważnych aspektów w tym względzie jest wyeliminowanie spawania. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej metody przenikania, profile pionowe wprowadzane są w poziome w taki sposób, że same się stabilizują. Jest to możliwe za sprawą niezwykle precyzyjnego wycinania otworów przy użyciu maszyny CNC. Dodatkowo cynkowanie ogniowe spoinuje wszystkie połączenia. Jest to pierwszy etap zabezpieczenia antykorozyjnego. W kolejnej fazie, na chropowaconą warstwę cynku, nanoszona jest natryskowo specjalna farba. System Duplex gwarantuje wieloletnią ochronę przed rdzą nawet w trudno dostępnych miejscach.   

  Maksymalna dostępna szerokość Minimalna standardowa szerokość Wysokość
Przęsło proste (typ P) lub wypukłe (typ W) 3000 mm 2000 mm 1000-1600 mm
Brama dwuskrzydłowa 5500 mm 3000 mm 1000-1600 mm
Brama przesuwna TOP 6000 mm 3000 mm 1000-1600 mm
Furtka Standardowa szerokość: 1150 mm 1000-1600 mm

źródło: Plast-Met