PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2009-10-26
Produkty Nice ponownie wyróżnione!
Redakcja Poradnika Budowlanego MÓJ DOM oraz Kapituła Nagrody przyznały tytuł „Produkt Przyjazny Dla Mojego Domu 2010” firmie NICE.

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie
Siłowniki do bram skrzydłowych TOONA z oferty Nice zostały wyróżnione w konkursie „Produkt Przyjazny Dla Mojego Domu 2010” organizowanego przez Redakcję Poradnika Budowlanego Mój Dom.

To już czwarte wyróżnienie dla produktów Nice - w poprzednich edycjach konkursu nagrodzone zostały siłowniki roletowe To-Max, droga radiowa OPERA oraz system sterowania radiowego Nice Way.


Nagroda "Produkt przyjazny dla Mojego Domu" przyznawana jest produktom z branży wykończeniowo-budowlanej, które wyróżniają się optymalnym połączeniem jakości, wysokich parametrów technicznych i niezwykłych walorów estetycznych. Celem konkursu jest budowanie wśród konsumentów zaufania do produktów najwyższej klasy.

„To wyróżnienie utwierdza nas w przekonaniu, że Nice to już synonim funkcjonalności, jakości i bezpieczeństwa. Produkty Nice charakteryzują się wysoką jakością, wynikającą z zaawansowanych rozwiązań technologicznych. W połączeniu z nowoczesnym wzornictwem i wyjątkową elegancją oferujemy wyjątkowy produkt spełniający oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników” - powiedział Adam Krużyński, Dyrektor Zarządzający Nice Polska.

informacja na podstawie materiałów: NICE