PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2021-03-15
Ogrodzenie na życzenie – Modułowe Ogrodzenia Frontowe
Systemy modułowe mają tę zaletę, że pozwalają w prosty sposób, niczym z klocków lego, stworzyć indywidualnie dobraną całość z kompatybilnych ...

PLAST-MET
ul. Milicka 34
55-100 Trzebnica

tel. 71 312 07 93
fax 71 387 08 30
biuro@plast-met.pl
www.plast-met.pl

» więcej o firmie

Systemy modułowe mają tę zaletę, że pozwalają w prosty sposób, niczym z klocków lego, stworzyć indywidualnie dobraną całość z kompatybilnych ze sobą elementów. Firma Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe dała taką możliwość swoim klientom, którzy decydując się na Modułowe Ogrodzenie Frontowe, mogą samodzielnie dopasować wygląd przęsła do własnych potrzeb i preferencji.

Każdy chyba zna sytuację, gdy patrząc na gotowe produkty, ma ochotę wybrać z kilku wzorów poszczególne części i złożyć je w jedną idealną całość. W większości przypadków jest to niestety niemożliwe. Jednak polski producent nowoczesnych ogrodzeń - firma Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe - wychodzi naprzeciw takim oczekiwaniom. Modułowe Ogrodzenia Frontowe to innowacyjne rozwiązanie, łączące w sobie szerokie możliwości indywidualnego kształtowania estetyki z troską o bezpieczeństwo i funkcjonalność strefy wejściowej.

W systemie Modułowych Ogrodzeń Frontowych Plast-Met znajdziemy 8 modułów dolnych i 8 modułów górnych, które można ze sobą dowolnie zestawiać. Liczba dostępnych wariantów jest więc olbrzymia. Minimalistyczne wzory z poziomo ułożonych kształtowników można wzbogacić o zgeometryzowane elementy dekoracyjne. Jeśli dodamy do tego bogatą paletę barw i możliwość łączenia dwóch różnych kolorów w jednym ogrodzeniu, bez trudu skomponujemy takie, które będzie optymalnie pasowało do konkretnej posesji i gustu właścicieli.


Zalety systemu MOF nie kończą się na walorach wizualnych. Pozwala on bowiem łączyć ze sobą w jednym przęśle elementy mniej i bardziej przezierne. Ma to olbrzymie znaczenie użytkowe. Zagęszczenie poprzeczek na dole gwarantuje bezpieczeństwo dzieci i mniejszych zwierząt domowych. Zachowanie większej przezierności w górnej części poprawia widoczność i dodaje przegrodzie lekkości.

Dobieraj według uznania

Gdy wybierzemy już wzór, który najlepiej spełnia nasze oczekiwania, możemy zamówić potrzebną liczbę przęseł, bramę przesuwną lub dwuskrzydłową oraz furtkę. Wszystko dokładnie o tym samym wyglądzie i w pasującej do siebie kolorystyce. Ale to jeszcze nie koniec. Ogrodzenie można wzbogacić o dodatkowe elementy, które zwiększą jego atrakcyjność i funkcjonalność.

Do ogrodzeń z systemu MOF idealnie pasuje moduł Centerbox, który umieszcza się w pobliżu furtki. W estetycznej obudowie integruje on domofon lub wideodomofon, skrzynkę na listy, a także zasilanie i sterowniki automatyki bramowej oraz oświetlenia. Do wymiarów słupków dostosowane są lampy ogrodzeniowe LED. To świetny sposób na efektowne oświetlenie strefy frontowej.

źródło: Plast-Met