PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2021-07-20
Nowa formuła szkoleń przedłużających Licencję Instalatora Nice
Od lipca 2021 Licencjonowani Instalatorzy Nice Polska będą mogli przedłużyć swoją licencję za pośrednictwem platformy e-learningowej SalesOn.

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

Od lipca 2021 Licencjonowani Instalatorzy Nice Polska
będą mogli przedłużyć swoją licencję
za pośrednictwem platformy e-learningowej SalesOn.

Na szkolenie Instalatorzy mogą zapisać się po zalogowaniu do Strefy Partnera dostępnej na stronie www.nice.pl. Po dokonaniu wpłaty, Instalatorzy otrzymują link do szkolenia na platformie e-learningowej.  Po zapoznaniu się z materiałami wideo muszą zaliczyć krótki test - mają na to miesiąc od momentu otrzymania linka.

Dzięki materiałom udostępnionym w ramach szkolenia kursanci mają okazję zdobyć wiedzę na temat nowych produktów z oferty Nice Polska. 

Podczas kursu poruszane są następujące tematy:

 • Dwukierunkowa droga radiowa OXIBD + ON3EBD
 • Siłowniki linearne TITAN3724HS, TITAN6024HS
 • Dwukierunkowa droga radiowa dalekiego zasięgu z technologią LoRa
 • Nowa rodzina siłowników garażowych SPY
 • Moduł IT4WiFi do nadzorowania automatyki domowej poprzez aplikację mobilną
 • Centralka CORE
 • Centrala MC800

Szkolenia prowadzone są przez dwóch doświadczonych specjalistów z dziedziny automatyki dla domu:

 • Grzegorza Jakóbczyka - dyrektora do spraw technicznych Nice Polska. Grzegorz to specjalista
  w branży i wykładowca z dwudziestoletnim stażem w Nice. Wielu z naszych Instalatorów
  miało w przeszłości możliwość osobistych spotkań z nim, w czasie różnych szkoleń, organizowanych w siedzibie naszej firmy.
 • Kamila Nowaka - specjalistę do spraw technicznych Nice Polska. Kamil dał się również poznać jako wykładowca, prowadząc od kilku lat szkolenia specjalistyczne w siedzibie Nice. Wspiera
  Instalatorów codziennie, rozwiązując najtrudniejsze problemy techniczne.

Firmy, które zgłosiły swoich Instalatorów na szkolenie, mogą skorzystać z oferty specjalnej na zakup  wybranych urządzeń z oferty Nice Polska.


O Nice Polska

Polski oddział Nice jest jednym z pierwszych międzynarodowych oddziałów włoskiej firmy Nice Group - silnej międzynarodowej grupy posiadającej obecnie 24 oddziały na całym świecie. Od 1996 roku, z dystrybutora podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, Nice Polska stał się dostawcą kompleksowych systemów automatyki dla domu i przemysłu. Obecnie Nice Polska oferuje: automatykę do bram przesuwnych, skrzydłowych, garażowych, przemysłowych oraz rolet, segmentowe bramy garażowe, systemy parkingowe, systemy kontroli ruchu pieszych oraz wideodomofony. www.nice.pl

Nice

Założona w 1993 r. włoska firma Nice jest międzynarodowym liderem sektora Home Automation, Home Security i Smart Home, oferując szeroką gamę zintegrowanych rozwiązań do automatyzacji bram wjazdowych, bram garażowych, osłon przeciwsłonecznych, systemów parkingowych, bezprzewodowych systemów alarmowych i systemów bezpieczeństwa dla domu i przemysłu. Nice sprzedaje swoje produkty do ponad 100 krajów i ma obecnie 24 oddziały na 5 kontynentach oraz 14 zakładów produkcyjnych i 13 ośrodków badawczo-rozwojowych. Z zatrudnionymi 2.300 pracownikami przyczynia się do rozpowszechnienia idei Made in Italy na całym świecie, dzięki wysokiej jakości rozwiązaniom, które mądrze łączą technologię, wzornictwo, innowacje, łączność cyfrową i łatwość użytkowania. Każdego dnia Nice w swoich laboratoriach wykonuje testy, aby zapewnić najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Wizja Nice „świat bez barier" i misja „ułatwiaj codzienne czynności" koncentruje się na ludziach, zaskakując ich zarządzaniem automatyką z maksymalną kontrolą, bezpieczeństwem i dopasowaniem do indywidualnych potrzeb. Nice docenia wartość zrównoważonego rozwoju, dostarczając rozwiązania optymalizujące zarządzanie oświetleniem naturalnym i ciepłem, a także systemy fotowoltaiczne. www.niceforyou.com

źródło: Nice