PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2021-07-26
Proporcje idealne - Nowoczesne Ogrodzenie Frontowe Malachit 80/P-40
Malachit 80/P-40 jest odmianą niezwykle popularnego modelu Nowoczesnego Ogrodzenia Frontowego marki Plast-Met Systemy ...

PLAST-MET
ul. Milicka 34
55-100 Trzebnica

tel. 71 312 07 93
fax 71 387 08 30
biuro@plast-met.pl
www.plast-met.pl

» więcej o firmie

Doskonały balans między lekkością i przeziernością a wyraźnym i solidnym oddzieleniem od tego, co na zewnątrz - ogrodzenie Malachit w wersji 80/P-40 to odpowiedź na te pozornie wykluczające się potrzeby. Wszystko za sprawą odpowiednio dobranych proporcji prostych poprzeczek i znajdujących się pomiędzy nimi prześwitów.

Malachit 80/P-40 jest odmianą niezwykle popularnego modelu Nowoczesnego Ogrodzenia Frontowego marki Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe. Ten wzór cieszy się zainteresowaniem ze względu na minimalistyczny design, który świetnie wpisuje się w dominujące obecnie trendy. Zgeometryzowana forma i wyraźny wertykalny rytm sprawiają, że perfekcyjnie współgra z nowoczesną architekturą. Jest jednak na tyle subtelny i uniwersalny, że równie dobrze prezentuje się w tradycyjnym otoczeniu. W tej wersji ogrodzenie Malachit zbudowane jest z płaskich poprzeczek o wysokości 80 mm. Oddzielone są one od siebie 40-milimetrowymi przerwami. Taki układ elementów zapewnia zarówno odpowiednią widoczność, jak i wyraźne wytyczenie granic. Przegroda jest ażurowa, a jednocześnie daje poczucie prywatności i bezpieczeństwa.


Wszystkie elementy produkowane są na indywidualne zamówienie, dlatego ich wymiary można dostosować do potrzeb konkretnej działki. Przęsła dostępne są w przedziale od 2000 do 2500 mm szerokości. W tym samym wzorze można też zamówić zarówno wygodną furtkę (prawo- lub lewostronną), jak i bramę (przesuwną lub dwuskrzydłową). Uzupełnienie stanowi komplet niezbędnych akcesoriów. Choć najmodniejszy w ostatnim czasie stał się kolor antracytowy, NOF Malachit oferowany jest także w innych barwach. Do wyboru mamy aż 10 różnych kolorów w ofercie standardowej Plast-Met. Za dopłatą można natomiast pomalować ogrodzenie na dowolny kolor z palety RAL.

Praktycznie i ekologicznie

Stabilna, solidna konstrukcja to kolejna zaleta Nowoczesnego Ogrodzenia Frontowego Malachit 80/P-40. Zarówno przęsła, jak i elementy ruchome, czyli furtki i bramy, nie wypaczają się, są odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników atmosferycznych. Nie do przecenienia jest zabezpieczenie antykorozyjne. Dzięki systemowi Duplex ogrodzenie zachowuje nienaganny wygląd przez wiele lat bez konieczności jakichkolwiek zabiegów konserwujących. Wszystko za sprawą podwójnej ochrony, jaką daje warstwa cynku oraz specjalnej farby.

Nowoczesna technologia produkcji wdrożona w fabryce Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe pozwoliła na wyeliminowanie spawania. Wypełnienie, składające się z profili poziomych i ceowników, przykręcane jest do ramy. To rozwiązanie jest nie tylko ekologiczne, ale także praktyczne, ułatwia bowiem ewentualny demontaż pojedynczego elementu.

Wymiary:

  Maksymalna dostępna szerokość Minimalna standardowa szerokość
Przęsło proste (typ P) 2500 mm 2000 mm
Brama dwuskrzydłowa 5500 mm 3000 mm
Brama przesuwna TOP 6000 mm 3000 mm
Furtka Standardowa szerokość: 1100 mm

źródło: PlastMet