PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2021-12-13
Konkurs fotograficzny firmy WIŚNIOWSKI rozstrzygnięty
Konkurs na najlepsze zdjęcie z produktami WIŚNIOWSKI zakończył się 25 listopada 2021 roku, była to pierwsza edycja.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Marka WIŚNIOWSKI - lider w produkcji bram, okien, drzwi i ogrodzeń - wyłoniła zwycięzców konkursu fotograficznego na najciekawsze zdjęcia domów, w których użyto produktów firmy.

Ilość zgłoszeń do konkursu ogromnie i pozytywnie nas zaskoczyła. Jako jury konkursu mieliśmy bardzo trudne zadanie, żeby wyłonić zwycięzców, jednak po długich dyskusjach, udało nam się wyłonić laureatów - mówi Agnieszka Mazur, Dyrektor Zarządzająca Marketingiem Globalnym.

Nagroda główna trafia do pana Przemysława z Radomia, dodatkowe nagrody trafiają do pana Szymona ze Świecia, pana Michała z Bochni i pana Daniela z Chrobot.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Nasze produkty w Waszych domach prezentują się naprawdę pięknie. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy miłego pobytu w Heron Live Hotel*****. - dodaje Agnieszka Mazur.


I miejsce w konkursie fotograficznym Wiśniowski


II miejsce w konkursie fotograficznym Wiśniowski


III miejsce w konkursie fotograficznym Wiśniowski

Konkurs na najlepsze zdjęcie z produktami WIŚNIOWSKI zakończył się 25 listopada 2021 roku, była to pierwsza edycja. Firma planuje kolejne odsłony, dlatego serdecznie zaprasza do śledzenia informacji na stronie internetowej oraz w Social Mediach.