PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2021-12-08
WIŚNIOWSKI z wyróżnieniem w rankingu Diamenty Forbesa 2022!
Firma WIŚNIOWSKI lider w segmencie bram, okien, drzwi i ogrodzeń na polskim rynku, znalazła się w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa 2022.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Firma WIŚNIOWSKI lider w segmencie bram, okien, drzwi i ogrodzeń na polskim rynku, znalazła się  w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa 2022. Otrzymane wyróżnienie, to docenienie lat inwestycji w potencjał produkcyjny i sprzedażowy.

Diamenty Forbesa to ranking polskich przedsiębiorstw, najszybciej zwiększających swoją wartość w ciągu ostatnich trzech lat. Z perspektywy biznesu był to okres trudny, bo w dużej mierze naznaczony pandemią i wszystkimi ograniczeniami, które z sobą niosła.

Pomimo niesprzyjającego otoczenia firma WIŚNIOWSKI niezmiennie realizowała największą w swojej historii inwestycję. Zwiększyła swoją przestrzeń produkcyjną do 270 tysięcy metrów kwadratowych, a cała powierzchnia firmy to aż 400 tysięcy metrów kwadratowych.

W ciągu zaledwie kilku lat zatrudnienie w przedsiębiorstwie przekroczyło 2200 pracowników, a moce przerobowe wzrosły dwukrotnie. Wizytówką rozbudowy jest nowa siedziba firmy - nowoczesny biurowiec stojący przy najważniejszej w regionie drodze.

- Od lat naszym głównym wyzwaniem jest eksport. Budujemy tam sieć dystrybucji, walczymy o klientów i pozycję rynkową. Znaczna część naszych decyzji i planów to elementy strategii wchodzenia na rynki zagraniczne - mówi prezes zarządu firmy WIŚNIOWSKI, Krystyna Baran.

Te słowa potwierdza wiceprezes Maciej Ryś, podkreślając, że zakończona rozbudowa firmy jest elementem strategii firmy. - Z wyprzedzeniem przygotowujemy się na zwiększone zapotrzebowanie na nasze produkty - podkreśla.

Dzięki odważnym inwestycjom marka WIŚNIOWSKI dostarcza bramy, okna, drzwi i ogrodzenia już do ponad 30 krajów na całym świecie.

Diamenty Forbesa to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Wyróżnienie jest potwierdzeniem siły, zdolności budowania wartości i jakości marki oraz biznesu, szczególnie teraz zyskuje na znaczeniu, w skomplikowanym czasie, jednak stanowi nieocenione źródło inspiracji. Wyniki rankingu Diamenty Forbesa 2022 zostały opracowane w redakcji na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy.