PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2021-12-06
Firma WIŚNIOWSKI podpisała porozumienie o współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie
Firma WIŚNIOWSKI - zatrudniająca ponad 2200 osób - to jeden z największych ...

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Firma WIŚNIOWSKI - zatrudniająca ponad 2200 osób - to jeden z największych pracodawców w Małopolsce. Doskonalenie umiejętności i kompetencji pracowników jest jednym z elementów strategii rozwoju firmy. Dlatego WIŚNIOWSKI - lider rynku bram, okien, drzwi i ogrodzeń - angażuje się w różnorodne projekty szkoleniowe. 3 grudnia 2021 roku firma podpisała porozumienie z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie w siedzibie firmy, przy udziale przedstawicieli władz regionu.

Porozumienie dotyczy współpracy przy realizacji przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie projektów „Kierunek Kariera", „Kierunek Kariera Zawodowa" i „Nowy Start w Małopolsce" współfinansowanych ze środków EFS w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego oraz projektu „Wróć z POWERem!" i Łap Skilla ze środków EFS w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Celem projektów jest wspieranie osób dorosłych w zdobywaniu nowych kompetencji oraz rozwoju zawodowego. Ze szkoleń zawartych w projekcie mogą korzystać także nasi Pracownicy.

- Angażujemy się w rozwój naszych pracowników w firmie i poza godzinami pracy. Przykładamy dużą wagę do takich działań, bo jesteśmy świadomi, że poświęcony czas i środki to nie wydatek, a inwestycja, która zwróci się z nawiązką firmie WIŚNIOWSKI i całemu regionowi - mówiła podczas spotkania Prezes Zarządu firmy WIŚNIOWSKI Krystyna Baran.

W swoim wystąpieniu Krystyna Baran podkreślała potrzebę dwutorowego rozwoju firmy - poprzez inwestycję w infrastrukturę i pracowników. - W ciągu ostatnich kilku lat firma WIŚNIOWSKI dwukrotnie zwiększyła swoje moce przerobowe, równocześnie powiększając powierzchnię do 400 tysięcy metrów kwadratowych. Nasze działania mają swój fundament w przekonaniu, że rozwój naszych pracowników to również rozwój firmy  - tłumaczyła.